Şiva Dürüç Bayilik

Şiva Dürüç Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Şiva Dürüç Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Yeni İş Kurmak kategorimize göz atabilirsiniz.

Fast food sektöründe yer alan Şiva Dürüç, 2 şubesi ile müşterlerine yerinde hizmet sağlıyor. Türkiye’nin özellikle büyük kentlerinde bayiler ile ağını genişletmek isteyen Şiva Dürüç, bu kapsamda franchise sağlıyor.

2014 yılında kurulan ve döner tarzındaki dürüç adı verilen lezzeti müşterilerine sunan Şiva Dürüç, farklı lezzeti ile müşteri kitlesini artırmayı başardı. Bu başarısını ilk olarak büyük şehirlerde bayi ağı ile müşterilerine ulaştırmayı planlayan firma, 500 bin liralık yatırım sermayesi bulunan yatırımcılara bayilik veriyor.

Ana arterlerde, alışveriş merkezi gibi büyük iş yerlerine yakın noktalarda 100 metrekare alanlara bayilik veren Şiva Dürüç, isim hakkı bedeli olarak 75 bin lira talep ediyor. Toplam 500 bin liralık nakit sermayesi bulunan yatırımcılara bayilik vermeyi planlayan firma, ilk olarak İstanbul’un ilçelerini hedef alıyor.

Ortalama bir Şiva Dürüç bayiliği 60 günde kuruluyor. Firma ilk aşamadan itibaren franchise adaylarına full destek sağlamaktadır.

Şiva Dürüç, bayilerinden aylık ciro üzerinden yüzde 3 pay talep ediyor. Reklam katılım payı ise yok.

Bir Şiva Dürüç şubesinde satılan ürünlerde elde edilen ortalama brüt net kar marjı yüzde 100 civarında ve bir şubenin ortalama yatırım geri dönüş süresi 12 ila 36 ay arasında değişiklik gösteriyor.

ŞİVA DÜRÜÇ İLETİŞİM

Bayilik hakkında tüm bilgiler için iletişim adresleri;

ADRES: Ihlamurdere Cad. No 116 /B Beşiktaş / İstanbul
TELEFON: 0 (212) 211 24 13

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’de döner bayiliği veren birçok firma bulunuyor. Bu firmalara ulaşmak için Döner Bayilik Veren Firmalar adlı rehberimize göz atmanızı öneririz.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Şiva Dürüç Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!