Özsaray İskender Bayilik Veriyor

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Yeni İş Kurmak > Özsaray İskender Bayilik Veriyor

İzmit’te 1976 yılında faaliyetlerine başlayan Özsaray İskender, franchise veriyor. Restaurant sektöründe deneyime sahipseniz ve ortalama 500 bin liralık sermaye sahibiyseniz firmadan bayilik alabilirsiniz.

2018 yılının başında 5 bayiliğe ulaşan Özsaray İskender, önümüzdeki yıl itibarıyla 50 bayilik hedefine ulaşmayı planlıyor. Bu kapsamda bayilik taleplerine daha olumlu yaklaşan firma, 150 metrekare köşebaşı dükkanlar için bayilik veriyor.

Özsaray İskender özellikle İstanbul’dan gelen bayilik tekliflerine daha sıcak bakıyor. Özsaray İskender’in bir şubesi ortalama 45 günde kurulabiliyor. Restaurantta satılan ürünlerde ortalama kar marjı ise yüzde 40 civarında. 500 bin liralık yatırım sermayesine de 50 bin liralık isim hakkı bedeli dahil.

Firma gelirden pay ve reklam katılım ücreti ise talep etmiyor. Firmanın bayilik sistemi ve başvurusu için aramanız gereken numara ise; 0216 650 91 91.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Özsaray İskender Bayilik Veriyor hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın