1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Miniso Franchise Veriyor mu?

Miniso Franchise Veriyor mu?
0

Ünlü Japon perakende devlerinden Miniso geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına hızlı bir adımla giriş yapmıştı. Her ay 1 mağaza sloganı ile hızla Türkiye’nin birçok noktasına yayılmayı başaran firma, şu anda İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya ve Bursa’da 30 satış noktasına ulaşmayı başardı. Kısa sürede birçok bölgede daha yeni mağazalar açmayı planlayan firma için en çok merak edilen konulardan biri ise bayilik – franchise sistemi.

Dünyanın 40 ülkesinde 3 bini aşkın satış noktası bulunan Miniso, geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına girdi. Her ay 1 mağaza sloganı ile büyüme adımlarını hızlandıran marka, kısa sürede kendi alanında en çok sevilen markalar arasında yer almayı başardı. Makyaj, ev, yaşam, dijital, aksesuar, oyuncak, kırtasiye ürünlerinde 10 bine yakın ürün ile müşterilerine hizmet veren Miniso, şu anda franchise başvurusu almıyor. Kendi mağazalarını merkez bünyesi altında açan firma tek bir çatı altında daha profesyonel bir büyüme adımı için söz konusu karardan vazgeçecek gibi görünmüyor.

Özellikle minimal tasarımlara sahip birçok ürünü ile yeni kuşağın çok yakından takip ettiği bir marka olan Miniso’nun 2020 yılına kadar dünya genelinde 6 bin şube ve yıllık 9 milyar dolarlık bir ciro elde etmesi bekleniyor. Her ay dünya genelinde 80 şube açan Miniso’nun bu kadar sevilmesinin bir diğer nedeni ise yenilikçi ve trend ürünleri anında bütün mağazalarına sunmayı başarabilmesi. Bu kapsamda firmanın önümüzdeki yıllarda sektörde çok daha fazla tanınmasını beklemek hayal değil. Firmanın ilerleyen yıllarda daha hızlı büyüme adımlarını gerçekleştirebilmek için bayilik vermesi bekleniyor.

Miniso Türkiye’nin bayilik sistemi hakkında sorularınız için 0212 671 62 62 numaralı telefondan bilgi almanız mümkün.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir