1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2023 - Franchise

Miniso Franchise Veriyor mu?

Miniso Franchise Veriyor mu?
0

Ünlü Japon perakende devlerinden Miniso geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına hızlı bir adımla giriş yapmıştı. Her ay 1 mağaza sloganı ile hızla Türkiye’nin birçok noktasına yayılmayı başaran firma, şu anda İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya ve Bursa’da 30 satış noktasına ulaşmayı başardı. Kısa sürede birçok bölgede daha yeni mağazalar açmayı planlayan firma için en çok merak edilen konulardan biri ise bayilik – franchise sistemi.

Dünyanın 40 ülkesinde 3 bini aşkın satış noktası bulunan Miniso, geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına girdi. Her ay 1 mağaza sloganı ile büyüme adımlarını hızlandıran marka, kısa sürede kendi alanında en çok sevilen markalar arasında yer almayı başardı. Makyaj, ev, yaşam, dijital, aksesuar, oyuncak, kırtasiye ürünlerinde 10 bine yakın ürün ile müşterilerine hizmet veren Miniso, şu anda franchise başvurusu almıyor. Kendi mağazalarını merkez bünyesi altında açan firma tek bir çatı altında daha profesyonel bir büyüme adımı için söz konusu karardan vazgeçecek gibi görünmüyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Özellikle minimal tasarımlara sahip birçok ürünü ile yeni kuşağın çok yakından takip ettiği bir marka olan Miniso’nun 2020 yılına kadar dünya genelinde 6 bin şube ve yıllık 9 milyar dolarlık bir ciro elde etmesi bekleniyor. Her ay dünya genelinde 80 şube açan Miniso’nun bu kadar sevilmesinin bir diğer nedeni ise yenilikçi ve trend ürünleri anında bütün mağazalarına sunmayı başarabilmesi. Bu kapsamda firmanın önümüzdeki yıllarda sektörde çok daha fazla tanınmasını beklemek hayal değil. Firmanın ilerleyen yıllarda daha hızlı büyüme adımlarını gerçekleştirebilmek için bayilik vermesi bekleniyor.

Miniso Türkiye’nin bayilik sistemi hakkında sorularınız için 0212 671 62 62 numaralı telefondan bilgi almanız mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Labarba Börek Bayilik
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap