Macaroni Express Bayilik Veriyor
  1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Macaroni Express Bayilik Veriyor

0

Macaroni Express, 2004 yılında Serkan Soykan tarafından kurulmuştur. Macaroni Express markası kısa sürede alışveriş merkezlerindeki müşterilerinden oldukça yoğun bir ilgi görmüştür. Şuanda 20’yi aşkın franchiseye sahiptir.

Şirketin CEO’su Serkan Soykan a ilk şubesi olan İzmir Agora AVM’de sağlıklı ve lezzetli makarna, salata, tavuk ve et ürünlerini aynılıklardan sıkılan müşterilerine sunabileceğini düşünmüştür. Bu düşünce AVM’lerdeki yemek bölümlerinde daha evvelden hiç denenmemiş bir projeydi. Macaroni Express, kaliteli malzeme ve doyurucu porsiyon anlayışıyla ürünlerindeki deneyimi oldukça üst seviyelere taşıyarak müşterilerinin taleplerini karşılamayı amaçlamıştır.

AVM’lerdeki yemek bölümlerinde sıradanlığı kırmayı ve tüketicilerin günümüz standartlarında aradıkları sağlıklı yemek kavramını güçlendirmeyi hedefleyen Macaroni Express, kısa sürede müşterileriyle bütünleşerek eşsiz, kaliteli, sağlıklı ve doyurucu yemek anlayışını fast food kültürüne yerleştirmiştir. Bulunduğu tüm AVM’lerde farklılık noktası haline gelen Macaroni Express müşterilerinden oldukça yoğun ilgi görmektedir. Serkan Soykan, markanın genel hizmet ve ürün anlayışını kurarken önceliğini müşteri memnuniyetine vermiştir. Macaroni Express, bulunduğu tüm AVM’lerde sağlıklı, lezzetli ve doyurucu menüsüyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

Macaroni Express, sektöründeki tüm deneyimlerini değerli yatırımcılarıyla paylaşmaya hazırdır. Yatırımcılarına değer katmayı hedefleyen Macaroni Express olası tüm franchise adaylarıyla ayrıntılı görüşmeler gerçekleştirerek süreçlerin doğru işlemesini sağlamaktadır. Müşterilerine her şubesinde aynı kalite anlayışı ile hizmet veren Macaroni Express aynı hassasiyeti tüm franchise şubelerinden de beklemektedir.

Eğitim, iş planı, tedarik zinciri gibi tüm iş alanlarında etkin olan Macaroni Express franchise sisteminin sağlıklı çalışması için gerekli zemini hazırlamaktadır. Uzun yıllardır bir çok franchise şubesiyle karşılıklı memnuniyet esasıyla çalışarak marka değerini yükselten Macaroni Express yeni franchise adaylarının başvurularını titizlikle incelemektedir.

MACARONI EXPRESS BAYİLİK İLETİŞİM

Adres: Bahçelerarası Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No: 26 / 110 Balçova – İZMİR

Telefon: 0 (232) 279 33 30
Telefon: 0 (554) 345 22 33

İlginizi Çekebilir