Akter Şekerim Küp Şeker Bayilik Veriyor

Akter Şekerim Küp Şeker Bayilik Veriyor hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Akter Şekerim Küp Şeker Bayilik Veriyor ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Önemli küp şeker firmaları arasında yer alan Akter Şekerim Küp Şeker, bayilik vermeyi sürdürüyor.

1992 yılında kurulan Akter Şekerim Küp Şeker, şuanda 5 şube ile faaliyetlerini sürdürken, kısa sürede bu rakamı 25’e çıkarmayı planlıyor. Bu kapsamda 50 bin liralık nakiti bulunan yatırımcılara bayilik vermek isteyen Akter Şekerim Küp Şeker’de ürünlerin ortalama kar marjı yüzde 15 civarında bulunuyor.

Çeşitli şeker ürünleri konusunda toptan bayilik sistemi bulunan firmadan bayilik alabilmek için minimum 50 bin lira nakit ihtiyacınız olacak. Firma bir şubenin tam anlamıyla kurulabilmesi için bu rakama ihtiyaç duyulduğunu ifade ediyor.

Akter Şekerim Küp Şeker bayiliği hakkında bilgiler ve başvuru için:
Adres: 2.Organize Sanayi Bölgesi 7. Cadde No:15 2. Organize / MALATYA
Telefon: (0.422) 325 20 23 – (0.422) 244 00 99
Fax: (0.422) 325 20 23

AKTER GRUP HAKKINDA

2000 yılında Malatya’da kuruldu. Üretiminde kullandığı modern teknolojisi ile şeker grupları içerisinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, yüksek kalitede ürünler üretmektir.
Şeker üretiminde bölgesinde geniş bir pazarlama ağına sahip, üstün hizmet üretim kalitesi sunan güçlü bir kadroya sahiptir. Akter Şekerim Küp Şeker) üretimin gerektirdiği standartlarda gıda güvenliğinin ve iş sağlığı güvenliğinin önemine istinaden ISO9001-2008 kalite yönetim sistemi, ISO 22000 (HACCP) gıda güvenliği yönetim sisteminin gereklerini yerine getirmektedir.

Akter GRUP Ltd. Şti. (şekerim küp şeker) son yıllarda organize sanayi bölgesinde yapmış olduğu, 13.500 m açık, 3000 m kapalı alan hizmet binası ve son teknoloji ile donatılmış modern tesislerinde hijyenik şartlara uygun ve doğaya dost bir biçimde üretimini sürdürmektedir.

Yeni yatırımlarıyla meyve aromalı çocuk şekerleri, lokum çeşitleri üretimine ve başlamış olup,müşterilerine kullanım alanları ile ilgili destek ve satış sonrası hizmet sunmaktadır. Üretim , sorumluluk ve çaba isteyen ciddi bir iştir. Pazarda varlığını hissettirmek ise her zaman süreklilik ve en iyisini yapmakla mümkündür. İlkemiz; bir işi yaparken önce sevmek, sonra başarmak, memnuniyet ve kazanç sağlamaktır.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Akter Şekerim Küp Şeker Bayilik Veriyor hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Akter Şekerim Küp Şeker Bayilik Veriyor” üzerine bir yorum

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!