1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2023 - Franchise

Akter Şekerim Küp Şeker Bayilik Veriyor

Akter Şekerim Küp Şeker Bayilik Veriyor
1

Önemli küp şeker firmaları arasında yer alan Akter Şekerim Küp Şeker, bayilik vermeyi sürdürüyor.

1992 yılında kurulan Akter Şekerim Küp Şeker, şuanda 5 şube ile faaliyetlerini sürdürken, kısa sürede bu rakamı 25’e çıkarmayı planlıyor. Bu kapsamda 50 bin liralık nakiti bulunan yatırımcılara bayilik vermek isteyen Akter Şekerim Küp Şeker’de ürünlerin ortalama kar marjı yüzde 15 civarında bulunuyor.

Çeşitli şeker ürünleri konusunda toptan bayilik sistemi bulunan firmadan bayilik alabilmek için minimum 50 bin lira nakit ihtiyacınız olacak. Firma bir şubenin tam anlamıyla kurulabilmesi için bu rakama ihtiyaç duyulduğunu ifade ediyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Akter Şekerim Küp Şeker bayiliği hakkında bilgiler ve başvuru için:
Adres: 2.Organize Sanayi Bölgesi 7. Cadde No:15 2. Organize / MALATYA
Telefon: (0.422) 325 20 23 – (0.422) 244 00 99
Fax: (0.422) 325 20 23

AKTER GRUP HAKKINDA

2000 yılında Malatya’da kuruldu. Üretiminde kullandığı modern teknolojisi ile şeker grupları içerisinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, yüksek kalitede ürünler üretmektir.
Şeker üretiminde bölgesinde geniş bir pazarlama ağına sahip, üstün hizmet üretim kalitesi sunan güçlü bir kadroya sahiptir. Akter Şekerim Küp Şeker) üretimin gerektirdiği standartlarda gıda güvenliğinin ve iş sağlığı güvenliğinin önemine istinaden ISO9001-2008 kalite yönetim sistemi, ISO 22000 (HACCP) gıda güvenliği yönetim sisteminin gereklerini yerine getirmektedir.

Akter GRUP Ltd. Şti. (şekerim küp şeker) son yıllarda organize sanayi bölgesinde yapmış olduğu, 13.500 m açık, 3000 m kapalı alan hizmet binası ve son teknoloji ile donatılmış modern tesislerinde hijyenik şartlara uygun ve doğaya dost bir biçimde üretimini sürdürmektedir.

Yeni yatırımlarıyla meyve aromalı çocuk şekerleri, lokum çeşitleri üretimine ve başlamış olup,müşterilerine kullanım alanları ile ilgili destek ve satış sonrası hizmet sunmaktadır. Üretim , sorumluluk ve çaba isteyen ciddi bir iştir. Pazarda varlığını hissettirmek ise her zaman süreklilik ve en iyisini yapmakla mümkündür. İlkemiz; bir işi yaparken önce sevmek, sonra başarmak, memnuniyet ve kazanç sağlamaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Az Sermayeli Yeni Bayilikler
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Bilgi almak için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir