1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Luvoco Organik Kahve Bayilik & Franchise

Luvoco Organik Kahve Bayilik & Franchise
0

Luvocu Organik Kahve zinciri bayilik veriyor.

İstanbul merkezli kahve – cafe konseptli firmalar arasında yer alan Luvocu Kahve bayilik & franchise sistemini aktif etti.

Firma, Türkiye’nin her yerine franchise veriyor. Sistem hakkında henüz net olarak bilgiler sağlanmamış olsa da, ortalama 200 bin liralık yatırım bedeline sahipseniz eğer Luvoco Kahve‘den bayilik alabilirsiniz.

Türkiye pazarına yeni giren Luvocu’dan bayilik alabilmek için AVM yada şehrin en işlek caddesinde minimum 120 metrekare dükkana ihtiyaç duyulacak. Firma ile iletişime geçtikten sonra, firmanın franchise ekibi tarafından bilgilendiriliyorsunuz. Anlaşma sağlandıktan sonra Eğitim ve Yer desteği sunuluyor.

Ayrıca Luvoco’da Corner ve Kiosk sistemine sahip franchise şansı da bulunuyor. Bu sistemde bayilik yatırımı ise yok denilecek kadar az.  Luvoco’nun isim hakkı bedeli ise 5 bin lira.

Luvoco’nun bayilik sistemi hakkında bilgi almak için +90 553 609 15 15 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

ORGANİK KAHVE SEKTÖRÜ

Avrupa ve ABD ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de son yıllarda sağlık endişeleri artmaktadır. Bu kapsamda en sık tüketilen içecek ürünlerinden kahve için de “organik” tercihler daha ön plana çıkmıştır. Sertifikalı olarak satılan organik kahve ürünlerinin satışı artarken, bu ürünleri pazarlayan firmaların bayilik avantajları da bulunmaktadır.

Organik sektöründe son dönemde tüketiciler tarafından en çok aranan ürünlerin başında organik kahve geliyor. Sertifikalı olarak doğal olarak yerinden alınan kahve çekirdeklerinin satışı gün geçtikçe artıyor.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir