1. Anasayfa
  2. İnternetten Para Kazanmak

İnternetten Satılabilecek En İyi 8 Ürün Gamı

İnternetten Satılabilecek En İyi 8 Ürün Gamı
0

Çevrimiçi yani internet üzerinden satılan bazı ürünler diğer ürünlere göre daha fazla satış fırsatı sağlıyor. Zira bazı ürün gamlarına ihtiyaç daha fazladır ve insanlar bu ürünleri sürekli olarak fiziksel mağazalardan satın almak yerine internet üzerinden de yoğun bir şekilde satın alıyor.

İşte istatistiki verilere göre internetten satılabilecek en iyi 8 ürün gamı…

1. HAMİLE GİYİM

2019 yılına kadar yüzde 2 daha büyümesi beklenen hamile giyim ürünleri internetten satış için oldukça başarılı bir ürün fikridir. Ayrıca yalnızca hamilelere yönelik giyim ürünleri değil, bebekler ve hamilelerin ekipman ihtiyaçları için de çalışmalar yürütülebilir. Sektör hareketli ve yeni dikkat çekici ürünlerin müşterisini bulmak düşündüğünüz kadar zor değil.

2. VİDEO OYUNLARI

Fiziksel mağazalarda satılan video oyunları genellikle daha pahalı oluyor. Bu kapsamda video oyunları genellikle internet üzerinden satın alınıyor. Sektör sürekli eğilim ve trend değişikliği yaşıyor. Bu trend ve eğilim değişiklikleri sayesinde sektöre yeni giriş yapmak ve pazardan pay kapmak daha kolay.

3. TELEFON AKSESUARLARI

2017 yılına ait bir istatistik verisine göre, cep telefonu kullanıcılarının yüzde 79’u bir telefon kılıfı satın almıştır. Telefon aksesuarı pazarı her geçen gün büyüyor. Ayrıca bu ürünler küçük ve esnek olması nedeniyle depolama masraflarından oldukça uzak. Telefon aksesuarı sektöründe en önemli konu ise güvenlik ve dikkat çekicilik. Sektöre giriş yapmak ise küçük bir işletme için bile yüksek fırsatlar barındırıyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

4. SAAT

Dünyada her yıl ortalama olarak 1.2 milyar saat satılmaktadır. Sektör özellikle internetten satış için de gayet aktif. Minimalist tasarımlardan, geleneksel tasarımlara kadar uzanan bir yelpazede ürün fırsatı sağlayan saat sektörü tam anlamıyla internetten satış için eşsiz bir üründür.

5. LEGO

Çocuklar için en çok satın alınan ürünlerden biri olan Legolar, Ebay ve Amazon’da satılabilecek en karlı ürünler arasında da yer almaktadır. Legolara yönelik çalışmalar Türkiye için de kesinlikle uygun!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  N11 Mağaza Komisyon ve Kesinti Oranları 2022

6. ÇANTA

Okul çantaları, yürüyüş çantaları ve dahası… Devasa bir sektör ve dünyada yaklaşık 151 milyar dolarlık bir sektör. Hem toptancılardan alarak perakende satış için hemde kendi tasarımlarınızı ortaya koyarak internetten satmak için harika bir ürün. Üstelik bu kadar yoğun bir satış rakamına sahip olmasına rağmen çok yüksek kar marjı fırsatı sağlıyor. Son dönemde sosyal medyada en çok satılan ürünler arasında yer alıyor.

7. e-KİTAP

Çevrimiçi araçlar ile kullandığımız bir kitap türü olan e-kitaplar elbette internet üzerinden satmak için harika bir ürün. Ayrıca e-kitapları satmak için birçok platform da bulunuyor ve bu platformlarda halihazırda ciddi bir satış potansiyeli var. E-Kitap konusunda ek bilgiler için E-Kitap Yazarak Para Kazanmak adlı rehberimize mutlaka göz atmalısınız.

8. ÖZEL TAKI

Kişiye özel takı sektörü Türkiye’de de son dönemde ciddi artış potansiyeli taşıyor. El işi yapımında becerikliyseniz ve / veya birkaç usta ile çalışabilecekseniz özellikle Instagram ve Pinterest üzerinden çok yüksek ciro elde edebilirsiniz. Ürünler kişiye özel olduğu için kar marjı da piyasa üzerinde bulunuyor.

AYRICA BAKINIZ

İnternette satılabilecek ürünler arıyorsanız, ayrıca sizler için hazırladığımız aşağıdaki rehberlere mutlaka göz atmalısınız:

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir