Granny’s Waffles Bayilik

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise > Granny’s Waffles Bayilik

Waffle sektöründe yeni bir iş kurmak isteyenler için yeni bir bayilik fırsatı. İstanbul merkezli Granny’s Waffles, sektöre yeni girmek isteyen girişimci ve yatırımcılar için bayilik veriyor.

Günümüzde Türkiye’de 8, Dubai’de 3 olmak üzere 11 bayiliği bulunan Granny’s Waffles, Türkiye’nin her noktasına bayilik veriyor. 60 çalışanı ile sektörde hızlı bir büyüme kaydeden Waffle zincir mağazaları, bayilik sayısını 50’ye çıkartmak üzere 2020 yılında yeni çalışmalar yapacak.

2 farklı bayilik türü bulunan Granny’s Waffles’in Kiosk bayiliği için minimum 70 bin liralık sermaye gerekirken, mağaza bayiliği için 100 bin liralık sermaye gerekiyor. Firma bayilikler için toplamda 20 yıllık lisans sağlıyor.

Granny’s Waffles Keosk Minimum 12 m2, mağaza minimum 40 m2 alana sahip olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 3.5 m2, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır.

Ana şirket franchiselerine, Granny’s Waffles açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri vermektedir. Firmanın bayilik sistemi hakkında bilgiler için iletişim adreslerini tercih edebilirsiniz.

Adres: Esenkent Mah. Leylek Sok. No : 80/1 Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0 532 200 48 18

İLGİLİ

Waffle House Express Bayilik

HB Waffle Bayilik

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Granny’s Waffles Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın