Kapat

Etçi Mehmet Bayilik

Anasayfa Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise Etçi Mehmet Bayilik
Etçi Mehmet

İstanbul’da 2012 yılında Steakhouse konsepti ile kurulan Etçi Mehmet, Türkiye’nin birçok noktasında müşterilere ulaşabilmek adına bayilik vermeye başladı. Şu anda 3 bayiliği bulunan Etçi Mehmet Steakhouse, yeni girişimci ve yatırımcılar ile büyüme adımlarını sürdürmeyi planlıyor.

AVM ve ana cadde üzerindeki lokasyonlara bayilik alınabilen markanın isim hakkı bedeli 90 bin lira. Ortalama olarak bir şube için ise yaklaşık 400 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyaç duyuluyor. Ortalama bir şube kurulumu ise diğer markalara göre biraz uzun olmakla birlikte yaklaşık 60 gün sürüyor.

Firma reklamdan katılım ücreti ve gelirden pay da talep etmektedir. Ancak söz konusu rakamlar franchiselere göre ayrı ayrı sözleşme ile belirleniyor.

Bir Etçi Mehmet restoranında satılan ürünlerde kar marjı ise yaklaşık yüzde 20 civarında. Firma, franchiselerine birçok konuda eğitim ve pazarlama desteği sağlamaktadır. Günümüzde 3 şubesi de İstanbul’da bulunan firma, ilk etapta yalnızca büyük şehirler için franchise operasyonlarını daha hızlı bir şekilde tamamlamayı planlıyor.

İLETİŞİM

Adres: Ebuziya Caddesi Bakırıköy Meydan İstanbul
Telefon: +90552 242 37 39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir