Decathlon Bayilik

Decathlon Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Decathlon Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Fransa merkezli spor ürünleri mağaza zinciri Decathlon, 2010 yılında Türkiye pazarına giriş yaptı. Kısa sürede Türkiye’de 22 şehrinde 31 mağaza açan mağaza, 2019 yılında da en az 10 mağaza daha açmayı planlıyor. Türkiye pazarını çok önemseyen Decathlon’un bayilik sistemi hakkında bilgiler de netleşti.

1976’da Fransa’da kurulan ve onlarca spor markasına ait ürünlerin satışını gerçekleştiren mağaza zinciri Decathlon’un şu anda Türkiye’de 31 mağazası bulunuyor. Mağazalarında 3 bine yakın personeli bulunan firmanın dünya genelinde ise 70 bini aşkın personeli var.

DECATHLON BAYİLİK

Decathlon, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de mağazalarını kendi bünyesi altında açmaktadır. Bu kapsamda bayilik – franchise departmanı bulunmayan firmanın yakın dönemde de bu kararından vazgeçmesi beklenmiyor. Daha hızlı ve efektif bir büyüme elde edebilmek için bu kararı alan marka yakın dönemde de yatırımcıların ilgisini çekmeye devam edecek gibi görünüyor.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Decathlon Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Decathlon Bayilik” üzerine bir yorum

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!