Kapat

Civil Çocuk ve Bebek Giyim Bayilik Şartları ve Başvurusu

Anasayfa Bayilik Veren Firmalar 2018 Civil Çocuk ve Bebek Giyim Bayilik Şartları ve Başvurusu

Türkiye’nin önemli bebek ve çocuk giyim firmalarından biri olan Civil Çocuk ve Bebek Giyim bayilik ve franchising sistemi hakkında ayrıntılı bir rehber hazırladık.

1996 yılında İstanbul Kartal’da kurulan şirket bugün çocuk ve bebek giyim konusunda 56 mağazaya sahip. Şirket mağazalarında 650 markaya ait yaklaşık olarak 32 bin farklı modelde ürün satışı gerçekleştirmektedir. Şirket “0-14 Yaşta Yok Yok” sloganı ile her yıl büyüme sağlarken, bayilik ve franchising sistemine de çok fazla sıcak baktığını söylemek mümkün değil.

Civil Çocuk ve Bebek Giyim firmasının bayilik verdiğini söylemek mümkün değil. Şirket bayilik konusunda maalesef sıcak davranmıyor olabilir ancak ihtiyaç bulunan bölgelerde özellikle sermayesi güçlü girişimcilerin fırsat bulduğunu belirtelim.

Civil’in bayilik ve franchising sisteminden vazgeçmesin en büyük nedenlerinden biri ise online satışa başlaması. Online satış gerçekleştiren şirketlerin bayilik vermesi zira piyasa şartları nedeniyle çok zor. Bayilikler genellikle online satış nedeniyle zarara uğradığı için Civil bayilik vermekten büyük ölçüde vazgeçti. Civil genellikle mağazalarını kendi bünyesi altında açıyor.

Civil bayilik sistemine sıcak bakmıyor ancak kiralık yerler için iletişime geçiyor. Eğer mağazalara uygun bir dükkanınız varsa Civil’in iletişim numarasına ulaşarak kiralık alanınızı pazarlayabiliyorsunuz.

İLETİŞİM
Adres: Esentepe Mahallesi Milangaz Caddesi No:48 Kartal / İstanbul
Telefon: +90216 383 45 25
İnternet: www.civil.com.tr

CİVİL BAYİLİK

CİVİL BAYİLİK

  1. KÜÇÜK İLLER İÇİN İŞ FİKİRLERİİ!
  2. KÖYE DÖNENE 300 KOYUN!
  3. GELECEĞİN MESLEKLERİ
  4. İNTERNETTEN PARA KAZANIN
  5. EVDE EK İŞ FIRSATLARI!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir