Civil Çocuk ve Bebek Giyim Bayilik Şartları ve Başvurusu

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise > Civil Çocuk ve Bebek Giyim Bayilik Şartları ve Başvurusu

Son dönemde adını daha fazla duymaya başladığımız Civil Bebek bayilik veriyor.

1996 yılında İstanbul Kartal’da kurulan şirket bugün çocuk ve bebek giyim sektöründe 56 mağazaya sahip. Şirket mağazalarında 650 markaya ait yaklaşık olarak 32 bin farklı modelde ürün satışı gerçekleştirmektedir. Şirket “0-14 Yaşta Yok Yok” sloganı ile her yıl büyüme sağlarken, bayilik ve franchising sistemine de çok fazla sıcak baktığını söylemek mümkün değil.

Civil Çocuk ve Bebek Giyim firmasının bayilik verdiğini söylemek mümkün değil. Şirket bayilik konusunda maalesef sıcak davranmıyor olabilir ancak ihtiyaç bulunan bölgelerde özellikle sermayesi güçlü girişimcilerin fırsat bulduğunu belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bebeklere Yönelik En İyi 7 İş Fikri

Civil’in bayilik ve franchising sisteminden vazgeçmesin en büyük nedenlerinden biri ise online satışa başlaması. Online satış gerçekleştiren şirketlerin bayilik vermesi zira piyasa şartları nedeniyle çok zor. Bayilikler genellikle online satış nedeniyle zarara uğradığı için Civil bayilik vermekten büyük ölçüde vazgeçti. Civil genellikle mağazalarını kendi bünyesi altında açıyor.

Civil bayilik sistemine sıcak bakmıyor ancak kiralık yerler için iletişime geçiyor. Eğer mağazalara uygun bir dükkanınız varsa Civil’in iletişim numarasına ulaşarak kiralık alanınızı pazarlayabiliyorsunuz.

İLETİŞİM
Adres: Esentepe Mahallesi Milangaz Caddesi No:48 Kartal / İstanbul
Telefon: +90216 383 45 25
İnternet: www.civil.com.tr

CİVİL BAYİLİK
CİVİL BAYİLİK
İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Civil Çocuk ve Bebek Giyim Bayilik Şartları ve Başvurusu hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın