1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Cazador Giyim Bayilik Veriyor

Cazador Giyim Bayilik Veriyor
0

Türkiye’De 179 bayiye sahip olan Cazador, 2006 yılında kuruldu. Bayileri dışında toplam 300 satış noktasında bulunan önemli giyim markaları arasında yer alan Cazador, Türkiye dışında Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Sırbistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Yunanistan, İsviçre, İran, Irak ve Lübnan’da da 50 satış noktasına sahiptir.

Gelişimini sürdürmek amacıyla franchise vermeyi sürdüren Cazador giyim, bu kapsamda şartlarını esneterek bayi ağını büyütmeyi hedefliyor. Erkek ve Kadın giyimi konusunda hizmet veren Cazador’da birçok aksesuar ürünü de bulunmaktadır.

CAZADOR BAYİLİK ŞARTLARI

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Türkiye’de faaliyet gösteren önemli giyim markaları arasında yer alan Cazador’dan bayilik almak istiyorsanız yaklaşık 100 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak. Ayrıca firma ortalama olarak 60 metrekare alana sahip bir dükkan talep ediyor. Francihse verildikten sonra eğitim ve destek hizmetleri veriliyor.

Sektör tecrübesi bulunan franchise adayları ayrıca avantajlı bir konuma sahip oluyor. Firmanın franchise sistemi hakkında tüm ayrıntılı bilgileri +90 (850) 532 8800 numaralı telefondan rahatlıkla alabiliyorsunuz.

Karlı bir yatırım arıyorsanız giyim sektörü kesinlikle öncelikli önerilerimiz arasında yer almaktadır. Bu kapsamda önemli bir giyim markasının bayisi olmak da büyük avantaj sağlayacaktır. Giyim sektöründeki kar marjlarını öğrenmek için Giyim Sektöründe Kar Marjı adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Komagene Bayilik ve Franchise Maliyeti ve Kar Marjı
İlginizi Çekebilir
Ts3 Bayilik 2023

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir