Bağ Cafe Pastane Bayilik

Bağ Cafe Pastane Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Bağ Cafe Pastane Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Cafe ve pastane sektöründe bayilik veren bir firma arayışınız varsa, 1961 yılından bugüne özellikle İstanbul merkezli en iyi pastane firmaları arasında yer alan Bağ Pastane’ye başvuruda bulunabilirsiniz.

Günümüzde birçoğu İstanbul’da bulunan 15’i aşkın franchiseye sahip olan Bağ Pastaneleri, Türkiye’nin birçok noktasına doğru yatırım sermayesine sahip, sektör tecrübesi olan yatırımcılara franchise veriyor. Ortalama 400 bin liralık yatırım sermayesine sahipseniz eğer, sektörün bilinen firmalarından Bağ Pastaneleri’ne başvuruda bulunabilirsiniz.

Sektörün en büyük üretim tesislerinden birini 2003 yılında İstanbul Y.Dudullu’ya kuran Bağ Pastaneleri, burada yaklaşık 1.200 metrekare alan üzerindeki tesiste üretim sağlamaktadır. Üretilen malzemeler franchiselere gönderilmekte ve burada müşterilere ulaştırılmaktadır.

Kahvaltılıklardan, birçok kahve çeşidine kadar zengin bir menüye sahip olan firma, son dönemde müşteri memnuniyeti konusunda sektörün öncüleri arasında yer almayı başarmıştır.

BAĞ CAFE BAYİLİK İLETİŞİM

Adres: Keyap Çarşı Sitesi K-2 Blok No:175 Y. Dudullu Ümraniye / İstanbul
Tlf: 0216 540 79 48

Bağ Cafe Pastane Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın