ANA SAYFA / Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise / Aylık 70 Bin Liraya Kadar Kazanç Fırsatı!
Enerji Tasarrufu

Aylık 70 Bin Liraya Kadar Kazanç Fırsatı!

İşletme ve konutlar için enerji tasarrufu en önemli konular arasında yer alıyor. Dünya nüfusunun hızla artış gösterdiği bu dönemde, enerjiye de olan talep büyük ölçüde artıyor. Ancak sınırlı dünya kaynakları nedeniyle enerji talebindeki artış, yüksek enerji maliyetlerini ortaya çıkartıyor. Bu kapsamda 21’nci yüzyıl ile birlikte enerji tasarrufu devletler tarafından da sıklıkla önerilen bir konu.

Türkiye’de de bu konuda ciddi çalışmalar bulunuyor. Birçok firma, patentli enerji tasarrufu cihazları ile sektörde yer alıyor. Bu firmalardan biri olan ve yıllardır sektörün lider pozisyonunda bulunan Titisi Enerji Tasarrufu, artan enerji tasarrufu cihazları konusunda girişimci ve yatırımcılara bayilik veriyor. Yüksek kar marjları ve devamlı büyüyen bir sektörde yatırım yapmayı planlıyorsanız, kesinlikle değerlendirilebilir bir iş fikri olarak önemli avantajlar sunuluyor. Enerji tasarrufu cihazlarında ilk günden itibaren tasarruf oranı gözle görülebilir bir şekilde de incelenebiliyor. Bu da sektörün hızla gelişmesine ve müşteri memnuniyetinin artırılmasına büyük oranda katkı sağlıyor.

Titisi Enerji Tasarrufu’nun bayilik sistemine giriş yapabilmek için ortalama 12 bin 500 liralık bir sermayeye ihtiyacınız var. Bu sermaye ile birlikte 500’e yakın bayi ağına dahil olunabiliyor.

Aktif bir Titisi bayisi aylık 70 bin ila 120 bin lira arası gelir elde edebiliyor. Özellikle enerji sektöründe deneyim sahibi personeller ile bu rakam çok daha yüksek seviyelere çıkabiliyor.

KARLI İŞ FİKİRLERİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İş Kurmak İstiyorum

İş Kurmak İstiyorum Diyenler İçin 245 İş Fikri!

HIZLI ERİŞİM1. ANTİKA SATICILIĞI2. SANAT GALERİSİ OLUŞTURMA3. BARMENLİK4. TEKNE TURU DÜZENLEMEK5. EV YAPIMI PASTALAR6. BUTİK …

1 Yorum Var

  1. Bu türlu bayilik işlerinde saticaginiz ürünün o fiyata sayılabilmesi mümkün mü dur güzelce bir piyasa araştırması yapmanızı öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

  1. Ben bu işten anlıyorum Eray bey.benim hobim 20 yıldir. Hayalim balık av market açmak. Hem bankacılık yaptım şimdi muhasebecilik yapıyorum…

  2. !!! Merhabalar yurtdışında parfüm dükkanı açmayı düşünüyoruz gerekli arge ve çalışmları yapıldı , Sermayeder arayışımız bulunmaktadır. Kar oranımız %100 (…

histats