Kapat

Atari Salonu Açmak ve Makinelerı

PARAMI EN DOĞRU NASIL DEĞERLENDİRİRİM DİYE DÜŞÜNME!

KISA SÜREDE NE KADAR KAR EDEBİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!)


Atari salonları özellikle 1990‘lı yıllarda çok meşhur bir iş koluydu. Öylesine para kazandıran bir iş kolu 2000’li yıllar ile birlikte maalesef değer kaybetti. Ancak aradan geçen 15 yılın ardından insanların yeniden hafif te olsa bu iş koluna girmeye başladıklarını fark etmişsinizdir. Atari salonları eskiye nazaran ise çocuklara yönelik değil 20-30’lu yaşlardan büyüklere hizmet vermeye başladı. Atari salonları artık insanlar için bir gecelik farklı bir eğlence mekanı olmaya başladı. Bu nedenle girişimciler Atari Salonu Açma fikrine yönelerek bu trendden para kazanmaya başladı.

Öncelikle Atari Salonu açmak düşündüğünüz kadar sermaye istemeyen bir iş modeli. 15 bin lira ile bile kurulabilen Atari Salonları eskiye nazaran ise daha kaliteli müşterilere ev sahipliği yapıyor ve bu nedenle daha fazla para kazandırıyor. Siz çocuklara yönelik bile atari salonları açabilirsiniz, ancak mekanınızda artık eskiye nazaran 20-30 hatta 50’li yaşlarda bile müşterilerin olacağına emin olabilirsiniz.

ATARİ SALONU NASIL AÇILIR

  1. Atari salonu açmak için size öncelikle bir dükkan lazım. En küçük 60 metrekarede kurulmasını tavsiye ettiğimiz Atari Salonlarını 200 metrekarelik alanlara da kurabilirsiniz.
  2. Atari salonu açacağınız yerin işlek bir nokta olması önemli. Özellikle akşam saatlerinde yoğun bir bölgede kurduğunuz atari salonlarında akşam saatlerinde yüzlerce müşteriye hizmet verebileceğinizi görünce şaşıracaksınız. Çünkü insanlar artık Atari salonlarını güzel bir özlem giderme aracı olarak kullanıyor ve sadece erkekler için değil sık sık kadınlarda müşteriniz olacak. Bu nedenle yeterli ışıklandırması olan kuytu bir köşe olmayan bir alanda Atari Salonu açmanızı tavsiye ediyoruz.
  3. Atari salonu açmak için gerekli olan Atari Oyunlarını çok basit bir internet araması ile bulabilirsiniz.
  4. Türkiye’de onlarca şirket bu tür Atari Oyun Makinelarını ucuz fiyatlar ile satmaktadır.
  5. Bu makinelar arasında Aksiyon ve Spor dallarında en az 10 oyun makinesı satın almanız gerekecek. Her makine 1000 ila 2000 lira arasında değişiklik göstermektedir.
  6. Makinelerin kargosunu birçok şirket ücretsiz olarak karşılamaktadır. Sizde ücretsiz kargo seçeneği sunan şirketler ile çalışın.
  7. Makineları dükkanınıza yerleştirmek ise yetmez. Dükkanınıza hafifte olsa bir dekorasyon yapmalısınız. Özellikle küçük ışık dekorasyonları müşterilerinizi memnun etmeye yetecektir. Bu dekorasyon için 4-5 bin liradan fazla para harcamamaya özen gösterin.

ATARİ SALONU AÇACAKLARA TAVSİYELER

Atari salonu nasıl açılır bölümümüzde belirttiğimiz üzere, salonunuzun şehrin özellikle akşamları yoğun olan bir yerde kurmaya dikkat edin. Ayrıca sık sık kadın müşterilerinizin de geleceğine dikkat ederek hem erkek hemde kadın WC‘nin olması önemli bir konu.
Atari salonlarına insanlar eğlenmek için gelir. Ortamda onları rahatsız edici ses veya kişilerin olmaması önemli. Küçük ve nezih bir ortam yeterli. Çok fazla çocuk bulunan atariler müşterileri memnun etmeyebilir bu nedenle 15 yaşından küçükleri özellikle akşam saatlerinde içeri almamanızı tavsiye ederiz.
Atari salonu açmak istiyorsanız içeride ayrıca meşrubatlar satabilirsiniz. Bu size ek gelir olarak geri dönecektir ve iyi bir satış elde edebileceğinizi unutmayın. Son olarak bu iş koluna girmek istiyorsanız müşterilerinizin kısa zamanda daimi olabileceğini unutmayarak onları memnun edecek küçük konulara da dikkat edin. Örneğin tek başına gelen bir müşterinin yanına giderek dükkan sahibi olarak 2 kişilik bir oyun açabilirsiniz bu müşterinizi daha çok eğlendirecektir.

ATARİ SALONU NE KADAR KAZANDIRIR

Atari salonlarında bir oyun ücreti 1 liradır. Ancak bu iş kolunda iş piyasası çok değişkendir. Haftasonları yüzlerce müşteri bulabilirken, hafta içerisinde çok müşteri bulamayabilirsiniz. Basit bir hesap ile günlük 150 müşteri bile size aylık 4500 lira kazandıracaktır. Kira ve masraflar sonrasında size 2 bin liralık bir kazanç kapısı çıkar. Ayrıca bu işin bayram, yaz tatili gibi dönemlerinin de olduğunu unutmayın.

ATARİ SALONU MAKİNALARI ve FİYATLARI

Bir kaç atari makinesine ve fiyatlarına hep birlikte göz atalım. Aşağıda yer alan Atarilerin fiyatları bin lira civarındadır.

ATARİ MAKİNELERİ

ATARİ MAKİNELERİ

ATARİ MAKİNELERİ

ATARİ MAKİNELERİ

ATARİ MAKİNELERİ

ATARİ MAKİNELERİ

ATARİ MAKİNELERİ

ATARİ MAKİNELERİ

“Atari Salonu Açmak ve Makinelerı” üzerine 1 yorum

  1. Atari says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir