Kapat
armis çelik kapı

İnşaat sektörünün en aktif olduğu ülkeler arasında yer alan Türkiye’de çelik kapı sektörüne yönelik bayiliklere olan talepte artış var. Birçok çelik kapı şirketinden franchise almak mümkün. Çelik kapı sektöründe bayilik vermeye başlayan firmalar arasında yer almaya başlayan firmalardan biri de Armis Çelik Kapı. Kayseri merkezli Armis Çelik Kapı, 2013 yılından itibaren sektörde bulunan önemli firmalardan biri.

Girişimci ve yatırımcılara bayilik sağlayan Armis Çelik Kapı’dan bayilik alabilmek için isim hakkı bedeli olarak 20 bin TL talep ediliyor. Firmanın bayilik almak için talep ettiği toplam sermaye ise 50 bin TL.

İlk etapta Marmara, Ege, Akdeniz’de bayilik vermeyi planlayan Armis Çelik Kapı’nın bayiliği ortalama 1 haftada kuruluyor. Ana firma franchiselerine bayilik süresinde tam destek sağlamaktadır.

Armis Çelik Kapı bayilerinden reklam katılım payı ve gelirden pay talep etmiyor. Firmanın bayilerinde ortalama kar marjı yüzde 30 civarında bulunuyor. Firmanın bayilik süreci hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Sahabiye mahallesi istasyon caddesi no:14 / 703 Kayseri
Telefon: 03522315252

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir