8 Bin Lira Maaş ile Personel Arıyor

8 Bin Lira Maaş ile Personel Arıyor hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

8 Bin Lira Maaş ile Personel Arıyor ile benzer konular hakkında bilgi almak için Ekonomi, İnsan Kaynakları kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon devi Türk Telekom, farklı tarihlerde ihtiyaca göre personel alımı yapmaya devam ediyor. Türk Telekom, farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere birçok yeni personel alımı yapacak.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü‘nde yer alan Türk Telekom personel alımı ilanlarına göre, şirket 10 daimi işçi alımı yapacak. Farklı pozisyonlarda görevlendirilecek olan işçilerin maaşı 3 bin ile 8 bin lira arasında değişiklik gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 4 Bin Lira Maaşla Çalışacak Personel Bulamıyorlar

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü’nde yer alan bilgilere göre, Türk Telekom’un alacağı 10 daimi işçinin en az lise mezunu olması gerektiği belirtiliyor. Şirketin alım yapılacak personellere ilişkin başka bir şartı ise kamuoyu ile paylaşılmadı.

SON BAŞVURU 12 NİSAN 2019

İŞKUR’dan alınan bilgilere göre, Türk Telekom’un alım yapacağı 10 daimi işçi ilanına son başvuru tarihi 12 Nisan 2019.

Türkiye’deki tüm İŞKUR şubelerinden söz konusu ilana başvurabilmek mümkün. Ayrıca İŞKUR e-Şube aracılığıyla da e-devlet şifreniz ile giriş yaparak Türk Telekom personel ilanına başvurabilirsiniz.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

8 Bin Lira Maaş ile Personel Arıyor hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!