5 Bin İşçi Aranıyor!

5 Bin İşçi Aranıyor! hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

5 Bin İşçi Aranıyor! ile benzer konular hakkında bilgi almak için Ekonomi kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’nin en önemli İncir merkezlerinden biri olan Aydın’da işletmeler personel bulamıyor. Aydın’daki incir işletmelerinde yaklaşık 5 bin kişilik personel eksikliği bulunuyor.

İncir hasadının tamamlanmasıyla birlikte Aydın’da incirin ihraç edilmesi için işlenme çalışmalarına başlandı. Ancak Aydın’daki birçok işletme personel sıkıntısı yaşıyor. Kentteki birçok işletmenin İŞKUR aracılığıyla 5 bine yakın personel aradığını ifade eden yetkililer, İncir’den bir nebze olsun anlayan herkesin iş bulabildiğini belirtiyor.

Aydın’ın Köşk, Nazilli, Germencik, İncirliova, Sultanhisar ilçelerinde bulunan İncir işletmelerinden her gün yüzlerce ton incir başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihraç ediliyor. Ancak buradaki işletmelerin ciddi personel sıkıntısı yaşadığını ifade eden İş-Kur Aydın İl Müdürlüğü, bu işletmelerin İŞKUR’da 5 bine yakın personel arama ilanının bulunduğunu belirtti.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

5 Bin İşçi Aranıyor! hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“5 Bin İşçi Aranıyor!” üzerine 3 yorum

  1. Dolgun maaşla sizlerle çalışmak istiyorum.görüşlerinizi ve telefonlarınızı bekliyorum.
    Irtibat No:05379449846

    Cevapla

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!