Yeni Sermayesiz İş Fikri!

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Sermayesiz İş Fikirleri > Yeni Sermayesiz İş Fikri!

Son dönemde hiç sermayesi olmayan ancak çalışma azmi olanlar için Türkiye’de birçok yeni sermayesiz iş fikri ortaya çıkmaya devam ediyor. Eğer hiç sermayeniz yoksa ve ciddi bir gelir elde etmek istiyorsanız, bu iş fikri ile kısa sürede önemli kazançlar elde etmeniz mümkün.

Türkiye’de enerji sektörü her geçen gün yeni büyüme rakamları elde ediyor. Sektöre her gün yeni enerji şirketleri giriyor ve bu da özellikle sermayesiz iş arayanlar için önemli bir fırsat sağlıyor. Şuanda toptan elektrik satışı yapan yaklaşık olarak 60 şirket, sermayesi olmayan ancak pazarlama yeteneği güçlü kişilere ücretsiz bayilik veriyor. Bu bayilik ve pazarlama danışmanlığı alınarak, toptan elektrik satışı ile para kazanılabiliyor.

Sistem kısaca, enerji şirketine getirilen her müşteriden komisyon kazanmak üzerine kurulu.

Enerji Piyasası Denetleme Kurulu (EPDK) tarafından alınan yeni karar ile, aylık 150 TL elektrik faturası ödeyen müşteriler, diledikleri enerji şirketine geçebiliyor. Bu sayede sektörde bulunan 60’a yakın toptan elektrik satıcısı firma, bayilikler vererek müşteri toplamaya çalışıyor.

Firmalar ortalama olarak yerel elektrik şirketinden yüzde 12 daha ucuza elektrik sağlıyor. Bu da kısa vadede de çok fazla müşteri kazanılabilmesinin önünü açıyor. Tamamen EPDK’ya bağlı olan bu firmalar altyapı ile ilgili bir değişiklik yapmıyor, yalnızca bir imza ile devir işlemi gerçekleşebiliyor.

TOPTAN ELEKTRİK SATICISI FİRMALARINDAN BAYİLİK ALMA

– Bayi olmayı planlayan danışman mutlaka şirketten elektrik konusunda eğitim vermeli. Bu eğitimleri her şirket veriyor ve ücretsiz. Birkaç saatte tamamlanabiliyor.
– Sektördeki 60 şirketin tamamı bayilik veriliyor, en avantajlı olanı seçmek için araştırma yapılmalı.
– Şirketin lisans süresi hakkında bilgi alınmalı.
– Şirketin vereceği komisyon oranları göz önüne alınmalı. Bazı firmalar, müşterinin ödediği tüm faturalardan da komisyon veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Patlayacak İş Fikirleri

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Yeni Sermayesiz İş Fikri! hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Yeni Sermayesiz İş Fikri!” üzerine 15 yorum

 1. bunun için yapmam gereken nedir mesaj yoluyla bildirirsen sevinirim birde bunun aylık ücreti vardır sanırım bu ücret nekadar bana mesaj olarak dönebilirmisin 0543 373 4076

  Cevapla
  • BU İŞİ BEN SINIRI 1.000.000 KW İKEN YAPTIM AMA ENERJİ FİRMALARI SANA PARA YEDİRMİYOR PİRİM ORANLARINI DÜŞÜRÜYOR GÖNDERDİGİN MÜŞTERİYİ GİRMİYOR YÜKSEK KAPASİTELİ MÜŞTERİ GÖNDERDİNMİDE VEREMEYİZ DEYİP KENDİ BÜNYESİNDE GÖRÜŞMEYE ÇALIŞIYOR.HA BUNA RAĞMEN PARA KAZANMADINMI KAZANDIM TAM AYLIK 7.000 TL SABİT CİROYA GETİRDİM FİRMA KAPATIYORUZ BU İŞİ YAPMAYACAGIZ DİYEREK SÖZLEŞMEMİZİ FES ETTİLER O KADAR ÇABA EMEK HEPSİ GİTTİ ÇOK ZAHMETLİ ÇOK MASRAFLI BİR İŞ ARACIN OLACAK GEZECEKSİN ŞİMDİ GOTA DÜŞTÜ 150 TL MÜŞTERİ ÇOK OLUR AMAM 150 TL FATURADAN SENİN ALACAGIN 0,0001 TL SEN HESAPLA ŞİMDİ ŞARTLARI NE TAM BİLMİYORUM AMA ESKİSİNDEN DAHA DÜŞÜK OLDUGUNDAN EMİNİM

   Cevapla
 2. Çağrı Merkezlerine Haftalık Ödemeli Proje
  Bir Agent Günde 4-14 Arası Yönlendirme Yapıyor
  Satış Değildir
  Detaylı Bilgi İçin
  0 507 762 31 13
  Cem DEMİRALP

  Hali Hazırda Digitürk Satan Çağrı Merkezleri
  Vodafone net Ve Vodafone Gsm Satan Çağrı Merkezleri
  Superonline İnternet Satan Çağrı Merkezleri
  Dsmart İnternet Satan Çağrı Merkezleri
  Türk Telekom İnternet Satan Çağrı Merkezleri
  Tivi Bu Tv Platformu Satan Çağrı Merkezleri
  Su Arıtma Cihazı Satan Çağrı Merkezleri
  Doping İnternet Satan Çağrı Merkezleri
  Filbox Tv Platformu Satan Çağrı Merkezleri
  İnternet Satan Çağrı Merkezleri
  Data Bulamayan Çağrı Merkezleri
  Günce Data Bulamayan Çağrı Merkezleri
  Turknet İnternet Satan Çağrı Merkezleri
  Adana Ankara İzmir Gaziantep İstanbul Konya Mardin Van Kırıkkale Mersin Kahramanmaraş

  Detaylı Bilgi İçin
  0 507 762 31 13
  Cem DEMİRALP

  Cevapla
 3. ANKET DOLDUR VİDEO İZLE ÇOK KAZAN
  MERHABA ARKADAŞLAR
  ‘Konya merkezli KAYME turizm öncülüğündeki yerli uygulaması ile sadece elinizdeki akıllı telefonu günde 30 dk kullanarak aylık 300TL ve daha fazla ek gelir sahibi olabilirsiniz. Bir iki ay sonra kazancınız çok daha artacaktır.
  Cüzi bir miktar üyelik bedeli vererek aktifleşecek olan MOBİLON programını 35445149 nolu referansımla ücretsiz üye olan arkadaşlara aktif olmaları için 20 TL prim desteği iade edeceğim.
  Uygulama içinde; Reklam, anket, video, Otobüs, uçak ve tel bileti ile birlikte E Ticaret için günlük hayatta aktif birçok firma ve Gayri menkul Satışı dahi mevcuttur.

  Cevapla

Yorum yapın