Stensul, 7 Milyon Dolar Yatırım Aldı

StartUp, Yatırım > Stensul, 7 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Pazarlamacılar, girişimciler ve işletmeler için kolay e-postalar oluşturulması amacıyla kurulan Stensul, 7 milyon dolarlık yatırım çekmeyi başardı.

Hiçbir bilgi sahibi olunmadan başarılı ve ilgi çekici e-postalar hazırlanmasını sağlayan Stensul, işletmenin geliştirilmesi için yatırımcılardan destek almayı sürdürüyor. E-Postaların oluşturulması sırasında büyük zaman kayıplarını ve masrafları ortadan kaldıran Stensul’dan yapılan açıklamaya göre, fon arayışında sona gelindi ve toplamda 7 milyon dolarlık yatırım alındı.

STENSUL

Stensul, e-posta pazarlamacılarının çalışma şeklini değiştirmeye odaklanmış bir teknoloji platformudur. Dünyanın önde gelen kurumsal şirketleri, pazarlama ekipleri marka, tasarım ve yasal yönergeler ile % 100 uyumlu, dakikalar içinde tüm akışlarda mükemmel, mobil duyarlı e-postalar oluşturmalarını sağlamak için stensul’un e-posta oluşturma platformuna güveniyor.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Stensul, 7 Milyon Dolar Yatırım Aldı hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın