Kapat

Reklam – Video İzleyerek Para Kazanmak Mümkün

Anasayfa İnternetten Para Kazanmak Reklam – Video İzleyerek Para Kazanmak Mümkün
Reklam İzleyerek Para Kazanmak

Reklam – video izle para kazan seçenekleri gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

İnternetten para kazanmanın çok farklı yolları var. Bazıları özel beceriler ile mümkün olurken, bazı yollarda ise vaktiniz ön plana çıkıyor. Reklam Video İzleyerek Para Kazanmak, vakit odaklı bir se.enek. Ancak bu sizi zengin edebilecek bir fikir değil, yalnızca düşük-orta düzeyde bir gelir kazanmayı planlıyorsanız bu iyi bir fikir olabilir.

İnternet üzerinden yayın yapan birkaç platform ile reklam videosu izleyerek para kazanabilirsiniz. Ancak geçen yıl Paypal‘ın kapanmasıyla birlikte, Türkiye’de bu sektöre yönelim bir miktar düşüş yaşadı. Lakin farklı ödeme yollarını da aktif eden bu platformlarda halen düşük-orta düzeyde gelir sağlamak mümkün. Özellikle birçok reklam video izle para kazan platformu son dönemde Bitcoin veya diğer alt coinler ile ödeme yapmaya başladı.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Reklam videosu izleyerek para kazanma platformlarında, genel olarak büyük firmaların yeni reklamları bulunur ve bu reklamları izlemeniz, reklam bağlantısına tıklamanız ve varsa bu reklam formuna kayıt olmanız talep ediliyor. Şimdi bu platformlar arasında en güvenli olanlarına göz atalım:

NEOBUX

Reklam videoları izleyerek para kazandıran platformlar arasında 2008 yılından beri hizmet veren Neobux’ta çok farklı ödeme yolları var. Sitedeki reklamlar uzunluklarına göre farklı miktarlarda gelir sağlıyor. Site sadece reklam izle – para kazan stratejisi üzerine ilerliyor ve para kazanmanız için farklı alternatifler yok.

SUPERPAY

Superpay, Neobux benzeri bir platform olarak en çok ödül dağıtan siteler arasında yer alıyor. 2003 yılından beri ödeme yapıyorlar. Sitede reklam izleme seçeneğinin dışından anketler de bulunuyor. Platforma kayıt olduktan sonra 600 civarı teklif size sunuluyor ve bunları tamamlayarak gelir sağlayabilirsiniz.

INDOXDOLLAR

Son dönemin popüler platformları arasında yer alıyor. IndoxDollar’da, Ücretli Araştırmalar, Ücretli E-postalar, Teklifler, Ücretli Arama, Ürün Denemesi ve Görevler gibi çeşitli yollarla para kazanabilirsiniz. Inboxdollar, 14 yıldır bu sektörde güvenle yer alıyor. Sitede, eğer daha fazla teklif almak istiyorsanız, mutlaka daha fazla aktif olmanız gerekiyor. Ödeme yöntemleri Paypal, Çek ve Kredi Kartı’dır.

CASHCRATE

5 milyonu aşan bir platform olan Cashcrate, çevrimiçi ödül dağıtan siteler arasında en popüler olanlarından biridir. Cashcrate’de şuanda 6 milyon civarı üye bulunuyor. Cashcrate’de para kazanmanın reklam izleme, anket tamamlama, web araması yapma ve daha birçok farklı yolu bulunuyor. Sitede en fazla para kazandıran yol ise anket tamamlamadır. Her anketten ortalama 1 Dolar kazanmak mümkün. Sitede çok farklı ödeme alma yöntemi de bulunuyor.

CASHFIESTA

Diğer platformlardan farklı olarak bir tarayıcı eklentisi olarak kullanılan Cashfiesta, eklentiyi kurduktan sonra webde dolaştığınız sitelerde kendi reklamını göstermeye başlıyor. Ve internette dolaştığınız her siteden bu sayede gelir kazanmaya başlıyorsunuz. Ancak Cashfiesta eskisi kadar popüler değil, eğer çok fazla alternatif ihtiyacınız yoksa cashfiesta’yı çok önermiyoruz.

“Reklam – Video İzleyerek Para Kazanmak Mümkün” üzerine 41 yorum

 1. tahir says:
 2. mert says:
 3. Gizem says:
 4. Hasan says:
 5. Abdullah says:
 6. Serdar says:
 7. Samet says:
 8. BARIŞ KERİMOĞLU says:
 9. İsmail says:
  • mert says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir