Reklam – Video İzleyerek Para Kazanmak Mümkün

İnternetten Para Kazanmak > Reklam – Video İzleyerek Para Kazanmak Mümkün

Reklam – video izle para kazan seçenekleri gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

İnternetten para kazanmanın çok farklı yolları var. Bazıları özel beceriler ile mümkün olurken, bazı yollarda ise vaktiniz ön plana çıkıyor. Reklam Video İzleyerek Para Kazanmak, vakit odaklı bir se.enek. Ancak bu sizi zengin edebilecek bir fikir değil, yalnızca düşük-orta düzeyde bir gelir kazanmayı planlıyorsanız bu iyi bir fikir olabilir.

İnternet üzerinden yayın yapan birkaç platform ile reklam videosu izleyerek para kazanabilirsiniz. Ancak geçen yıl Paypal‘ın kapanmasıyla birlikte, Türkiye’de bu sektöre yönelim bir miktar düşüş yaşadı. Lakin farklı ödeme yollarını da aktif eden bu platformlarda halen düşük-orta düzeyde gelir sağlamak mümkün. Özellikle birçok reklam video izle para kazan platformu son dönemde Bitcoin veya diğer alt coinler ile ödeme yapmaya başladı.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Reklam videosu izleyerek para kazanma platformlarında, genel olarak büyük firmaların yeni reklamları bulunur ve bu reklamları izlemeniz, reklam bağlantısına tıklamanız ve varsa bu reklam formuna kayıt olmanız talep ediliyor. Şimdi bu platformlar arasında en güvenli olanlarına göz atalım:

NEOBUX

Reklam videoları izleyerek para kazandıran platformlar arasında 2008 yılından beri hizmet veren Neobux’ta çok farklı ödeme yolları var. Sitedeki reklamlar uzunluklarına göre farklı miktarlarda gelir sağlıyor. Site sadece reklam izle – para kazan stratejisi üzerine ilerliyor ve para kazanmanız için farklı alternatifler yok.

SUPERPAY

Superpay, Neobux benzeri bir platform olarak en çok ödül dağıtan siteler arasında yer alıyor. 2003 yılından beri ödeme yapıyorlar. Sitede reklam izleme seçeneğinin dışından anketler de bulunuyor. Platforma kayıt olduktan sonra 600 civarı teklif size sunuluyor ve bunları tamamlayarak gelir sağlayabilirsiniz.

INDOXDOLLAR

Son dönemin popüler platformları arasında yer alıyor. IndoxDollar’da, Ücretli Araştırmalar, Ücretli E-postalar, Teklifler, Ücretli Arama, Ürün Denemesi ve Görevler gibi çeşitli yollarla para kazanabilirsiniz. Inboxdollar, 14 yıldır bu sektörde güvenle yer alıyor. Sitede, eğer daha fazla teklif almak istiyorsanız, mutlaka daha fazla aktif olmanız gerekiyor. Ödeme yöntemleri Paypal, Çek ve Kredi Kartı’dır.

CASHCRATE

5 milyonu aşan bir platform olan Cashcrate, çevrimiçi ödül dağıtan siteler arasında en popüler olanlarından biridir. Cashcrate’de şuanda 6 milyon civarı üye bulunuyor. Cashcrate’de para kazanmanın reklam izleme, anket tamamlama, web araması yapma ve daha birçok farklı yolu bulunuyor. Sitede en fazla para kazandıran yol ise anket tamamlamadır. Her anketten ortalama 1 Dolar kazanmak mümkün. Sitede çok farklı ödeme alma yöntemi de bulunuyor.

CASHFIESTA

Diğer platformlardan farklı olarak bir tarayıcı eklentisi olarak kullanılan Cashfiesta, eklentiyi kurduktan sonra webde dolaştığınız sitelerde kendi reklamını göstermeye başlıyor. Ve internette dolaştığınız her siteden bu sayede gelir kazanmaya başlıyorsunuz. Ancak Cashfiesta eskisi kadar popüler değil, eğer çok fazla alternatif ihtiyacınız yoksa cashfiesta’yı çok önermiyoruz.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Reklam – Video İzleyerek Para Kazanmak Mümkün hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Reklam – Video İzleyerek Para Kazanmak Mümkün” üzerine 43 yorum

  • Merhaba arkadaşlar
   reklam izleyerek para kazandıran site buldum üstelik USD olarak kazanç sağlıyorsunuz aşağıdaki linkten üye olunca 10 USD alıp başlıyorsunuz 200 USD olunca çekim yapılıyor

   Watch the video to make money 🎉 10 ABD Doları yeni gelen bonusu almak için kaydolun! Videoyu burada izleyerek 200’den fazla ABD Doları kazandım, böylece deneyebilirsiniz.

   Cevapla
 1. arkadas bu lınke tıklayın uye olun reklamları seyrederek gunde 2 3 saatde 150 200 dolar arası para kazanın denenmıs tespıt edılmıstır bol kazancclar arkadaslar sadece telefonlarda gecerlıdır andıroıd uygulamasıdır

  Cevapla
   • Merhaba arkadaşlar
    reklam izleyerek para kazandıran site buldum üstelik USD olarak kazanç sağlıyorsunuz aşağıdaki linkten üye olunca 10 USD alıp başlıyorsunuz 200 USD olunca çekim yapılıyor

    Watch the video to make money 🎉 10 ABD Doları yeni gelen bonusu almak için kaydolun! Videoyu burada izleyerek 200’den fazla ABD Doları kazandım, böylece deneyebilirsiniz.

    Cevapla
 2. Gelin üye olun hep birlikte kazanalım
  Tamamen mobil uygulama ile günlük 24 görev tamamlanıyor ortalama yarım saatde. Google playden indirin uygulamasını sponsor kısmına yukardaki numarayı yazın üye olun aylık net 108TL kazanın bir telefondan 4 telefon ile ortalama 500TL kazanabilirsiniz.

  Cevapla
  • arkadas bu lınke tıklayın uye olun reklamları seyrederek gunde 2 3 saatde 150 200 dolar arası para kazanın denenmıs tespıt edılmıstır bol kazancclar arkadaslar sadece telefonlarda gecerlıdır andıroıd uygulamasıdır

   Cevapla

Yorum yapın