Rabi Mobilya Bayilik

Rabi Mobilya Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Rabi Mobilya Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Konya merkezli bir mobilya firması olan Rabi, bayilik vermeyi sürdürüyor.

2015 yılında kurulan Rabi Mobilya, yerel başarısını ulusal çapta sürdürebilmek amacıyla mobilya sektörüne yatırım yapmak isteyenler için bayilik fırsatı sunuyor. Şuanda 8 satış noktasına sahip olan Rabi Mobilya, 2018 yılında 30 bayilik hedefine ulaşmayı planlıyor.

2600 metrekare alandaki üretim tesisi ile bütün ihtiyaçlara rahatlıkla cevap vermeyi başaran firmadan bayilik alabilmek için ortalama 100 bin liralık nakit ihtiyacınız olacak. Bu rakam içerisinde Rabi Mobilya’nın 20 bin liralık isim hakkı bedeli de dahil.

Firmanın bayilerinde satılan ürünlerde ortalama kar marjı yüzde 45 civarında bulunuyor. Bir Rabi Mobilya bayiliği kurulumu yaklaşık olarak 30 gün sürmekte. Firmanın dezavantaj olarak satılan ürünlerden yüzde 5 kar payı aldığını belirtmekte fayda var. Rabi Mobilya’nın bayileri için yatırım geri dönüş süresi ortalama 18 ay.

Firmanın bayilik sistemi hakkında ek bilgiler ve başvuru için 0332 502 00 36 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Rabi Mobilya Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın