Lokman Aktar Doğal Ürünler ÜCRETSİZ Bayilik Veriyor

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Karlı İşler, Yeni İş Kurmak > Lokman Aktar Doğal Ürünler ÜCRETSİZ Bayilik Veriyor

Lokman Aktar, doğal ürünleri piyasada en şartlar ile sunmayı amaç edinerek 1997 yılında kuruldu. Günümüzde 600 satış noktası ve 150’i aşkın bayiye ulaşmayı başaran Lokman Aktar, sektördeki en önemli aktar firmaları arasında yer almaktadır. Sektördeki büyümesini sürdürmeyi planlayan firma bu kapsamda bayilik vermeye devam ediyor.

Türkiye’deki aktar firmaları arasında en önemli AR-GE faaliyetlerinde bulunan Lokman Aktar, sorunlara en doğru ve onaylı çözümler üretebilmek adına sürekli olarak yeni doğal ürünler ile müşterilerine hizmet sağlamayı sürdürüyor.

Sektördeki bayi ağını güçlendirmeyi planlayan Lokman Aktar, girişimcilere destek amacıyla bir süreliğine franchise ücreti almadığını duyurdu.

Zengin Çeşit
1500 ayrı çeşit ürünü ile sektörel yeniliklere hızlı adapte olan Lokman Aktar, müşteri taleplerini ivedilikle karşılar.

Eğitim & Danışmanlık
Herbalist Bilal Ertem gözetiminde eğitim ve danışmanlık hizmeti verirken sürekli yenilenen vizyonu ile bayilerini ileri taşır.

Reklam & Promosyon
Bayilerin markalaşma ve satış artırıcı tanıtım çalışmalarını destekler ve teşvik eder.

Yüksek Kar Marjı
Fiyat güncellemeleri yaparken bayilerin kar marjlarını korur.

Kolay Kurulum
Kendi atölyelerinde ekonomik, pratik ve modüler raf seçenekleri sunar. Ürünlerinizi hijyen kurallarına uygun teşhir edebilirsiniz.

LOKMAN AKTAR BAYİLİK İLETİŞİM

Merkez: Öz Ankara Toptancılar Sitesi 8.Blok No:259 Gimat Macunköy ANKARA

Tel1: 0(312) 397 20 91

Tel2: 0(312) 397 20 92

Faks: 0(312) 397 20 92

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Lokman Aktar Doğal Ürünler ÜCRETSİZ Bayilik Veriyor hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın