“İnternetten Para Kazanmak İstiyorum”
 1. Anasayfa
 2. İnternetten Para Kazanmak

“İnternetten Para Kazanmak İstiyorum”

2

21’nci yüzyıl ile birlikte internet artık hayatımızın vazgeçilmez parçası olmaya başladı. Hem evde, hem işte, hem de seyehat ederken internetten kopamıyoruz. Bu durum ekonomik eğilimlerin de internete yönelmesine neden oldu. Bu kapsamda internet üzerinden para kazanmak gittikçe popüler bir hal almaya başladı.

İnternet gerek girişimciler, gerekse de yatırımcılar için inanılmaz bir potansiyel sağlıyor. İster Alaska’nın uçsuz bucaksız buzlarında, isterseniz de Paris’te Eyfel Kulesi karşısındaki bir cafede oturuyor olun, her daim bu potansiyel pazardan faydalanabiliyorsunuz. Eğer “İnternetten Para Kazanmak İstiyorum” ve “bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum” cümlelerini tekrar ediyorsanız, sizler için birkaç önemli fikrimiz olacak.

İnternetten para kazanmaya başlamanın ilk yolu, uçsuz bucaksız internet dünyasında “ihtiyaçları karşılamaya” odaklanmanız gerekiyor. Örneğin birkaç dakika vaktinizi alacak bir anket doldurarak da internetten para kazanmak şansınız bulunuyorken, bir e-ticaret platformu açarak devasa bir şirket bile kurabilirsiniz. İnternet üzerinden para kazanmanın on binlerce farklı yolu bulunuyor. Karlı iş fikirleri platformu olarak bu yöntemleri sürekli sıralamaya çalışıyoruz, bu kapsamda en doğru yolu bulmanız için yüksek çaba sarf etmeye devam edeceğiz. Blogacmak.com sitesinin internetten para kazanmak yollarını anlatan yazısını okuyarak detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz

İnternet üzerinden gelir sağlamanın yollarını araştırdığınız vakit öncelikli olarak yapabileceklerinizi ve özelliklerinizi sıralayın. Sıralama için bu sorulara yanıtlar verebilirsiniz:

 • Yabancı Dil Bilgisi
 • Hızlı Klavye Kullanımı
 • Haber Editörlüğü
 • Organizasyon Becerisi
 • Boş Vakit Süresi
 • Kodlama ve Yazılım Bilgisi
 • Grafik Tasarım Bilgisi
 • Şablon Hazırlama Bilgisi
 • Oyun Becerisi
 • Eğlence – Bilgi vs. Videoları Hazırlama Yeteneği
 • Sermaye Tutarı

Bu sorulara vereceğiniz yanıtlar sizi daha hızlı ve karlı çözüme yöneltecektir. Örneğin hızlı bir klavye kullanıcısıysanız eğer sadece makale yazarak rahatlıkla para kazanabilirsiniz. Yada grafik tasarımcılığı konusunda bir eğitiminiz veya tecrübeniz varsa birkaç gün içerisinde rahatlıkla tasarım editörlüğü ilanlarından olumlu sonuçlar alabilir yada part time olarak birkaç saat içerisinde işe başlayabilirsiniz.

Elbette internet üzerinden gelir sağlamak bunlarla sınırlı değil. Örneğin kendi e-ticaret sitenizi açarak ticaret yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya platformlarını kullanarak bir fenomene dönüşmek için de çaba harcayabilirsiniz.

Karlı İş Fikirleri olarak internet üzerinden gelir sağlamak isteyenlere en büyük önerimiz araştırmadır. Bazen çok küçük bir fikir ile hayal edemeyeceğiniz gelirlere ulaşabilirsiniz. Örneğin Türkiye’de bile yalnızca Youtube üzerinden video yayınlayarak ciddi gelir elde eden kullanıcılar var. Bu kullanıcıların çoğu günlük birkaç saatini ilgi çekebilecek videolar için harcar ve ardından düzenli bir gelir elde etmeye başlarlar. İşin özüne gelecek olursak eğer, internet üzerinden gelir kazanmanızı sağlayacak çok farklı yollar var. Ayrıca bu konuların birçoğu için ayrıntılı rehberlerimiz de bulunmaktadır.

> İnternetten para kazanmanın 19 yoluna göz atmak için tıklayınız. 

Yorumlar (2)

 1. Merhaba Hakan ben. Ankara Yenimahallede oturuyorum. Ek işe ihtiyacım var. Her türlü paketleme işi yapabilirim. İyi çalışmalar

Bir yanıt yazın