1. Anasayfa
  2. Evde Ek İş

Evde Dekoratif Vazo Yapımı ile Para Kazanın

Evde Dekoratif Vazo Yapımı ile Para Kazanın
0

Her geçen gün evlerimize satın aldığımız aksesuarların sayısı artıyor. Ayrıca bu aksesuarlar sık sık değişiyor ve özellikle ev hanımları vazolara ciddi miktarda para harcıyor. Farklı tasarım arayan insanlar da genellikle el yapımı ürünleri tercih ediyor.

Siz de bu dekoratif vazoları evde üreterek bu trendden para kazanabilirsiniz. Ortalama bir dekoratif vazo 4 ila 11 lira arasında üretilebiliyor. Ancak mağazalarda bu vazolar 120 liraya kadar alıcı bulabiliyor. Evde dekoratif vazolar üreterek ek gelir elde edebilirsiniz.

Dekoratif vazo yapımı çok zor bir iş fikri değildir. Birkaç denemenin ardından rahatlıkla vazo üretimini seri bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Vazolar ve vazoların dekoratif bir şekilde tasarlanması için birçok ürüne ihtiyacınız olacak. Bu ürünlerin tamamını rahatlıkla bijuteri mağazalarından temin edebilirsiniz. İlk etapta çok fazla ürün almanızı önermiyoruz, siparişler geldikçe ürün alımını artırabilirsiniz.

NASIL YAPILIR?

Dekoratif vazoları nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki videolar size yardımcı olabilir.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

NASIL SATARIM?

Dekoratif vazoları yapmak düşündüğünüz kadar zor değil. Birkaç günlük alıştırma sonrasında çok şık vazolar yapabilirsiniz. Önemli olan bu vazoları satabilmektir. Dekoratif vazoları bijuteri mağazalarına komisyon karşılığı bırakabilirsiniz. Dükkan sahibi bir vazoyu sattığı zaman ona satış için komisyon ödersiniz, böylelikle her mağaza ile rahatlıkla anlaşabilirsiniz.

Son dönemde ise e-ticaret fırsatları bu konuda kesinlikle mağaza satışlarının önüne geçmiş durumda. Letgo, Gittigidiyor, N11 gibi platformlarda dilediğiniz ürünü satışa koyabiliyorsunuz. Ayrıca Instagram’da da bir sayfa açarak burada ürünlerinizi sergileyebilirsiniz. Instagram’da satış yapan birçok ev hanımı aylık binlerce lira para kazanıyor. Siz de bu yol ile satışa odaklanmayı planlıyorsanız eğer Instagram’dan Butik Açmak adlı rehberimize mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Letgo’dan Para Kazanmak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Günümüzde Yapılacak Karlı İşler

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir