Evde Dekoratif Vazo Yapımı ile Para Kazanın

Evde Dekoratif Vazo Yapımı ile Para Kazanın hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Evde Dekoratif Vazo Yapımı ile Para Kazanın ile benzer konular hakkında bilgi almak için Evde Ek İş, İnternetten Para Kazanmak, Karlı İşler, Sermayesiz İş Fikirleri, Yeni İş Fırsatları kategorimize göz atabilirsiniz.

Her geçen gün evlerimize satın aldığımız aksesuarların sayısı artıyor. Ayrıca bu aksesuarlar sık sık değişiyor ve özellikle ev hanımları vazolara ciddi miktarda para harcıyor. Farklı tasarım arayan insanlar da genellikle el yapımı ürünleri tercih ediyor.

Siz de bu dekoratif vazoları evde üreterek bu trendden para kazanabilirsiniz. Ortalama bir dekoratif vazo 4 ila 11 lira arasında üretilebiliyor. Ancak mağazalarda bu vazolar 120 liraya kadar alıcı bulabiliyor. Evde dekoratif vazolar üreterek ek gelir elde edebilirsiniz.

Dekoratif vazo yapımı çok zor bir iş fikri değildir. Birkaç denemenin ardından rahatlıkla vazo üretimini seri bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Vazolar ve vazoların dekoratif bir şekilde tasarlanması için birçok ürüne ihtiyacınız olacak. Bu ürünlerin tamamını rahatlıkla bijuteri mağazalarından temin edebilirsiniz. İlk etapta çok fazla ürün almanızı önermiyoruz, siparişler geldikçe ürün alımını artırabilirsiniz.

NASIL YAPILIR?

Dekoratif vazoları nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki videolar size yardımcı olabilir.

NASIL SATARIM?

Dekoratif vazoları yapmak düşündüğünüz kadar zor değil. Birkaç günlük alıştırma sonrasında çok şık vazolar yapabilirsiniz. Önemli olan bu vazoları satabilmektir. Dekoratif vazoları bijuteri mağazalarına komisyon karşılığı bırakabilirsiniz. Dükkan sahibi bir vazoyu sattığı zaman ona satış için komisyon ödersiniz, böylelikle her mağaza ile rahatlıkla anlaşabilirsiniz.

Son dönemde ise e-ticaret fırsatları bu konuda kesinlikle mağaza satışlarının önüne geçmiş durumda. Letgo, Gittigidiyor, N11 gibi platformlarda dilediğiniz ürünü satışa koyabiliyorsunuz. Ayrıca Instagram’da da bir sayfa açarak burada ürünlerinizi sergileyebilirsiniz. Instagram’da satış yapan birçok ev hanımı aylık binlerce lira para kazanıyor. Siz de bu yol ile satışa odaklanmayı planlıyorsanız eğer [button url=”https://www.karliisfikirleri.com/instagramdan-butik-acmak/” color=”rgba(221,153,51,0.97)”]Instagram’dan Butik Açmak[/button] adlı rehberimize mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Letgo’dan Para Kazanmak

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Evde Dekoratif Vazo Yapımı ile Para Kazanın hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!