En İyi Çiğ Köfte Markaları

Başarı Hikayeleri > En İyi Çiğ Köfte Markaları

Çiğ köfte son yıllarda Türkiye’nin birçok şehrinde harika satış rakamlarına ulaştı ve bu yükselişin büyük ölçüde duracağını bile beklemek zor. Böylesi bir ortamda ise özellikle bayilikleri çok değerli olan en iyi çiğ köfte markaları yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Eğer çiğköfte dükkanı açmak istiyorsanız mutlaka en iyi çiğ köfte markalarına göz atmanızı öneriyoruz. Türkiye’de özellikle İç Anadolu kaynaklı binlerce çiğ köfte markası binlerce satış noktasına ulaşmayı başardı. Bu bayilik süreçlerinde ise şirketler hem çok esnek davranıyor hemde markalarını korumak için çok ciddi çalışmalar yapıyor.

En İyi Çiğ Köfte Markaları:

1 – OSES ÇİĞ KÖFTE

oses

AB standartlarında Türkiye’nin ilk çiğ köfte fabrikasını kuran OSES Çiğ köfte, Türkiye’nin en önemli çiğ köfte markaları arasında yer almaktadır. Oses, bugün Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde 600’e yakın satış noktasında yer almaktadır. Şirket halen en çok bayilik veren firmalar arasında yer almayı sürdürüyor.

Oses Çiğ köftenin ayrıca Almanya ve Çin’de de yatırımları bulunuyor.

2- ÇİĞ KÖFTECİ ÖMER USTA

çiğ-köfteci-ömer-usta

Adıyaman merkezli olarak kurulan Çiğ Köfteci Ömer Usta, AB ve TSE standartlarına uygun olarak çiğ köfte üretimi yapan bir şirket. Türkiye’nin en çok bayilik veren çiğ köfte markaları arasında yer alan firmanın 400’e yakın şubesi bulunuyor.

3- Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi

adıyaman-çiğköftecisi

2005 yılında merkezi atılan Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi genel olarak Ömer Aybak adı ile tanınmaktadır. Firmanın Türkiye’nin 81 ilinde 600’ü aşkın bayiliği bulunuyor. Sektörün öncüleri arasında yer alan Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi halen bayilik vermeye devam ediyor.

4- Battalbey

battalbey

Battalbey çiğ köfte 2003 yılında kuruldu. Şirket bugün Türkiye’nin hemen hemen tamamında bini aşkın şubeye sahiptir. Türkiye’nin en çok bilinen çiğ köfte markaları arasında yer alan Battalbey, sektörde bayilik için en düşük yatırım bedeli isteyen çiğ köfte markalarından olması nedeniyle hızla büyümektedir.

5- Komagene

Komagene Bayilik

Önemli bir çiğ köfte markası olan Komagene bugün ülkemizde soğuk zinciri kırılmadan sevkıyat yapan tek çiğ köfte firmasıdır. Türkiye’nin 77 şehrinde 1000’i aşkın şubesi bulunan Komagene’nin bayilik ağı çok kapsamlı bir şekilde büyümeye de devam ediyor. Şirket Türkiye dışında dünyanın 8 ülkesinde de 26 şubeye sahiptir.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

En İyi Çiğ Köfte Markaları hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“En İyi Çiğ Köfte Markaları” üzerine 4 yorum

  1. İki yıl önce Antep çiğköfte den aldım bayilik gayette memnunum . Bu saydığınız firmaların hepsi özü
    nü yitirmiş

    Cevapla

Yorum yapın