Kapat

Bursa Kebap Evi Bayilik Veriyor

Anasayfa Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise Bursa Kebap Evi Bayilik Veriyor
bursa-kebap-evi

2003 yılında kurulan Bursa Kebap Evi, firmanın geliştirilmesi ve ciddi büyüme elde edilmesi amacıyla bayilik vermeye başladı. Şirket, uzun soluklu bir başarı elde edebilmek amacıyla ciddi girişimciler ile çalışmak istiyor.

Günümüzde ülkenin en önemli döner firmaları arasında yer alan Bursa Kebap Evi, son dönemde Türkiye’nin her noktasında satış noktalarına ulaşmayı planlıyor. Bu doğrultuda bayilik veren Bursa Kebap Evi’nden bayilik alabilmek için yaklaşık olarak 250 bin liralık yatırım bütçesine sahip olmanız gerekiyor.

BURSA KEBAP EVİ FRANCHİSİNG SÜRECİ

Bursa Kebap Evi’nden bayilik alabilmek için ilk olarak başvuru işlemleri yapılıyor. Başvurular telefon ve internet üzerinden yapılabildiği gibi bizzat şirketin merkez ofisinden de yapılabiliyor.
Başvuru adımının tamamlanmasının ardından şirketin görevlendirdiği personeller ile görüşme gerçekleştiriliyor. Ardından birlikte en iyi lokasyon seçimi yapılarak, iş planı ve marka sunumu hazırlanıyor.

Bu adımların tamamlanmasıyla birlikte sözleşme hazırlanıyor ve tarafların hakları bu sözleşme aracılığı ile tamamen korunuyor. Sözleşme adımının tamamlanması sonrasında işe koyuluyor ve mimari proje hazırlanılarak, Bursa Kebap Evi’nin yeni bayisi hazırlanmaya başlanıyor. İnşaat sürecinde ayrıca Operasyon Ekibi görevlendiriliyor, Personel temini yapılıyor ve son olarak açılış düzenleniyor.

Bursa Kebap Evi’nin bayilik ile ilgili tüm ayrıntıları ve başvuru için iletişim bilgileri:

Adres: Namık Kemal Mahallesi Doğan Araslı Caddesi 17. Sokak Helvacı Plaza No:1 Esenyurt / İSTANBUL
Telefon: 444 6 304
Faks: +90 212 690 02 03

“Bursa Kebap Evi Bayilik Veriyor” üzerine 2 yorum

  1. yksel says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir