Bursa Kebap Evi Bayilik Veriyor

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise > Bursa Kebap Evi Bayilik Veriyor

2003 yılında kurulan Bursa Kebap Evi, firmanın geliştirilmesi ve ciddi büyüme elde edilmesi amacıyla bayilik vermeye başladı. Şirket, uzun soluklu bir başarı elde edebilmek amacıyla ciddi girişimciler ile çalışmak istiyor.

Günümüzde ülkenin en önemli döner firmaları arasında yer alan Bursa Kebap Evi, son dönemde Türkiye’nin her noktasında satış noktalarına ulaşmayı planlıyor. Bu doğrultuda bayilik veren Bursa Kebap Evi’nden bayilik alabilmek için yaklaşık olarak 250 bin liralık yatırım bütçesine sahip olmanız gerekiyor.

BURSA KEBAP EVİ FRANCHİSİNG SÜRECİ

Bursa Kebap Evi’nden bayilik alabilmek için ilk olarak başvuru işlemleri yapılıyor. Başvurular telefon ve internet üzerinden yapılabildiği gibi bizzat şirketin merkez ofisinden de yapılabiliyor.
Başvuru adımının tamamlanmasının ardından şirketin görevlendirdiği personeller ile görüşme gerçekleştiriliyor. Ardından birlikte en iyi lokasyon seçimi yapılarak, iş planı ve marka sunumu hazırlanıyor.

Bu adımların tamamlanmasıyla birlikte sözleşme hazırlanıyor ve tarafların hakları bu sözleşme aracılığı ile tamamen korunuyor. Sözleşme adımının tamamlanması sonrasında işe koyuluyor ve mimari proje hazırlanılarak, Bursa Kebap Evi’nin yeni bayisi hazırlanmaya başlanıyor. İnşaat sürecinde ayrıca Operasyon Ekibi görevlendiriliyor, Personel temini yapılıyor ve son olarak açılış düzenleniyor.

Bursa Kebap Evi’nin bayilik ile ilgili tüm ayrıntıları ve başvuru için iletişim bilgileri:

Adres: Namık Kemal Mahallesi Doğan Araslı Caddesi 17. Sokak Helvacı Plaza No:1 Esenyurt / İSTANBUL
Telefon: 444 6 304
Faks: +90 212 690 02 03

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Bursa Kebap Evi Bayilik Veriyor hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Bursa Kebap Evi Bayilik Veriyor” üzerine 2 yorum

  1. Arkadaşlar bu firmanın kapatilmak zorunda kalan bir firmasınin sahibi olarak bize neler yaptılar varya mahkemede olduğu için anlatamiyorum ama siz bilirsiniz alin da neler goreceksiniz y.t.d

    Cevapla

Yorum yapın