6 Ülkeye İhracat Yapıyor

6 Ülkeye İhracat Yapıyor hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

6 Ülkeye İhracat Yapıyor ile benzer konular hakkında bilgi almak için Başarı Hikayeleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Batman’da 47 yaşındaki ev hanımı Neşe Yıldız, 6 yıl önce KOSGEB’e başvurdu. KOSGEB’den bir çikolata – pastane dükkanı için destek almayı başaran Yıldız, aradan geçen 6 yılın ardından şimdi 6 ülkeye çikolata ihracatı yapmaya başladı.

Batman’da el yapımı şekerlemeler, çikolatalar ile ilgilenen 2 çocuk annesi Neşe Yıldız, KOSGEB’den girişimci desteği aldı. Bu destekle 6 yıl önce bir iş yeri açan Yıldız, bugün ülkenin her bölgesinden müşterilere hizmet etmesinin yanında ABD, Almanya, Avustralya, İngiltere, Mısır ve Irak’tan da sabit müşterilere sahip.

Nikah şekeri, bebek şekeri, isteme çikolatası, kına malzemeleri ve daha birçok şekerleme ve çikolata satışı yaptıklarını belirten Yıldız, çok yoğun bir iş temposuna sahip olduklarını ve gelen her müşterinin dükkandan mutlu ayrıldığını belirtiyor. Kadın olduğu için sık sık yoğun övgüler de aldığını söyleyen Yıldız, kentteki birçok insana da ek iş verdiğini sözlerine ekledi.

6 Ülkeye İhracat Yapıyor hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın