Yeni Deniz Eğlencesi: Wheeebo

Girişimcilik, Karlı İşler, Yeni İş Fırsatları > Yeni Deniz Eğlencesi: Wheeebo

Japonya merkezli teknoloji şirketi Yanmar tarafından üretilen yeni elektrikli ve kumandalı deniz kaykayı Wheeebo görücüye çıktı.

Çeşitli robotik tasarımları ile adından söz ettiren Japon merkezli Yanmar‘ın ürettiği yeni eğlenceli deniz kaykayı, üzerinde bulunan kişinin ağırlığını hesaplayarak buna göre su üzerinde dengeli bir duruş ve hareket fırsatı sağlıyor.

Nikel-hidrojen bataryaya sahip olan Wheeebo, en fazla saatte 5 kilometre hızına ulaşabiliyor. Tek şarj ile 60 dakikalık çalışma süresine sahip olan yeni ürün uzaktan kumanda ile de çalışabiliyor. Ürünün kumandasında yalnızca hareket yönleri ve hareket hızı seçilebiliyor.

Görücüye çıkan yeni ürün şimdiden birçok ülkeden yüzlerce sipariş aldı. Özellikle yüzme bilmeyenler ve denize rahatlıkla açılmak isteyenler için eşsiz bir seçenek sunan Wheeebo, dalgalı(az) – tuzlu – tatlı suların tamamında çalışabiliyor.

Ürünün ana hedef kitlesi gençler olsa da, Yanmar, ürünün çocuklar ve yaşlılar tarafından da rahatlıkla kullanılabileceğini belirtiyor.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Yeni Deniz Eğlencesi: Wheeebo hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın