1. Anasayfa
 2. Sponsor Yazılar

PrinWork Nedir?

PrinWork Nedir?
0
PrinWork Nedir?

PrinWork, e-ihracat odaklı üreticilerle dünya genelindeki satıcıları bir araya getiren bir platformdur. Bu platform aracılığıyla, e-ihracat girişimcileri, global pazar yerlerinde satışlarını artırmak için ihtiyaç duydukları ürünleri kolayca temin edebilirler.

PrinWork’te, üretici-satıcı çeşitliliği sayesinde, iki taraf için en uygun seçeneğin bulunmasına olanak sağlanır. Platform, kolaylaştırıcı geliştirmeleri sayesinde numune sipariş verme, üretici-satıcı eşleşmesi gibi işlemleri tek panelden basit bir şekilde gerçekleştirmeyi mümkün kılar.

PrinWork ile E-İhracatta Rakiplerinizden Sıyrılın


PrinWork  e-ihracat yapan satıcılar için üretim ve tedarik süreçlerini dijitalleştirmek ve hızlandırmak için mükemmel bir platform sunuyor. Fiziksel olarak üreticileri gezme, fiyat alma ve numune talebi gibi zorlu pazar araştırmalarına gerek kalmadan platform üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte e-ihracata odaklanan bir havuzda bulunan üreticilerin ürünlerini görebilir, numune ve sipariş süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

PrinWork’te Satıcı Olmanın Avantajları

E-ihracat girişimcileri, platform aracılığıyla kaliteli üretim yapan ve e-ihracata yönelik çalışan üreticilerden ürün temin ederek global pazar yerlerinde satışlarını artırabilirler.

PrinWork Nedir?
 1. Etsy ve Amazon gibi pazar yerlerinden gelen siparişleri tek ekranda kontrol edebilmenizi sağlar.
 2. Birçok kategoride trend ürünlerin üretimini yapan üreticilere erişim sağlar.
 3. Onaylanmış bir üretici havuzundan en uygun olanı seçmenizi ve hızlı iletişim kurmanızı sağlar.
 4. Numune siparişleri vererek riskleri sıfırlamanıza olanak tanır.
 5. Siparişleri Excel, Drive, WhatsApp gibi platformlar kullanmadan takip etmenize, paketleme işlemini yaptırmanıza ve kâr zarar analizi yapmanıza olanak sağlar. Bununla birlikte lojistik sürecinizi özel fırsatlarla tamamlamanıza veya dilediğiniz kargo şirketi ile çalışmanıza izin verir.

PrinWork’te Üretici Olmanın Avantajları

PrinWork Nedir?
 1. Ürettiğiniz ürünleri global pazar yerlerindeki satıcılara sunabilirsiniz.
 2. PrinWork üzerinden ekibinize görev dağılımı yapabilirsiniz.
 3. Pazar yeri satıcıları ile nickname ile iletişim kurabilirsiniz.
 4. Siparişlerinizin takibini ve üretimini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 5. Siparişlerinizi PrinWork üzerinden takip edebilir ve ödeme işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

PrinWork’ün rakiplerinden farkı, trend ürünlere önceden erişebilmeniz için doğru bilgi akışını sağlamasıdır. Bu platform, eRank ve Alura gibi yazılım altyapılarının verilerinden yararlanarak, üreticilerin ürün listelerindeki potansiyel satış hacmini keşfedebilmenizi sağlar. Bu sayede, coğrafya engellerini aşarak dünya genelinde rekabetçi bir şekilde iş yapabilirsiniz.

PrinWork, e-ihracatçıların ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış bir platformdur. Doğru ürünleri bulmak ve müşterilerinizle en hızlı şekilde buluşturmak için gereksinim duyacağınız tüm araçları sunar. Bu nedenle, e-ihracat yapmak isteyen herkesin PrinWork’ü keşfetmesi ve kullanmaya başlaması şiddetle tavsiye edilir.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir