Pideor Bayilik

Pideor Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Pideor Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Dükkan Açmak, Yeni İş Fırsatları, Yeni İş Kurmak kategorimize göz atabilirsiniz.

Aktaşlar Grubu’nun yeni markası olan Pideor, 2018 yılına hızlı bir giriş yapmak üzere yola koyuldu. Yurt içinde ve yurt dışında franchiseler arayan firma, 2018 yılını 30 şube ile tamamlamayı planlıyor. Pideor’un Yeni bir marka olması nedeniyle bayilik almak isteyen girişimci ve yatırımcılara esnek çözümler sunuluyor. Firma özellikle ilk 20 bayilik için isim hakkı bedeli talep etmiyor.

20’yi aşkın farklı pide seçeneğini müşterilerine sunan Pideor, yüzde 100 müşteri memnuniyeti politikasına uygun franchiseler ile çalışmak istiyor. Ortalama olarak cadde mağazaları için 70, AVM’ler için 50 metrekarelik bir dükkan talep eden firmadan bayilik alabilmek için 200 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak. Özellikle alışveriş noktalarına uygun bir alanda belirlenecek bir dükkan ile Pideor’a bayilik başvurusunda bulunulmasını öneriyoruz.

Firmanın 3 farklı bayilik konsepti bulunuyor. Genel olarak küçük, orta ve büyük olarak adlandırılan bu konseptlerin seçiminde alanın büyüklüğü ilk kriter.

İstanbul merkezli Pideor’a bayilik başvurusunda bulunabilmek için İLETİŞİM adresleri:

Telefon: 0212 259 1 999
Adres: Barbaros Bulvarı Akdoğan Sok. No:35/A Beşiktaş / İstanbul

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Pideor Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!