Letgo’ya 500 Milyon Dolar Ek Yatırım

Letgo’ya 500 Milyon Dolar Ek Yatırım hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Letgo’ya 500 Milyon Dolar Ek Yatırım ile benzer konular hakkında bilgi almak için StartUp, Yatırım kategorimize göz atabilirsiniz.

3 yıl önce piyasaya sürülen Amerika Birleşik Devletleri merkezli ikinci el alım – satım platformu Letgo yeni yatırım aldı. Türkiye pazarında yaptığı e-ticaret yatırımları ile adını duyuran Güney Afrika merkezli Naspers, Letgo’ya 500 milyon dolarlık ek yatırım yaptığını duyurdu.

Mobil platformlarda kullanıcılara sunulan ikinci el alım – satım platformu Letgo, Türkiye’de de ciddi bir kullanım rakamına ulaşmayı başardı. Son dönemde yaptığı yenilikler ile tekrar gündemde olan Letgo, geçtiğimiz ay çıktığı yatırım turunda Güney Afrika merkezli Naspers’ten 500 milyon dolarlık ek yatırım aldı.

LETGO

Piyasa değeri 1.5 milyar doları aşan Letgo, 2015’ten günümüzde iOS ve Android platformlarda 100 milyon indirmeyi aştı. Platfomda bugüne kadar 400 milyona yakın ilan oluşturulurken, günlük 7 milyona yakın mesaj atılıyor. Letgo, halen internet reklamlarına çok ciddi düzeyde para harcamayı sürdürüyor. Platformun dünyada en çok büyüdüğü iki ülke ise ABD ve Türkiye.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Letgo’dan Para Kazanmak

Letgo’ya 500 Milyon Dolar Ek Yatırım hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın