Girişimci 2 Anne Ürettikleri Sandaletler ile Milyoner Oldu

Girişimci 2 Anne Ürettikleri Sandaletler ile Milyoner Oldu hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Girişimci 2 Anne Ürettikleri Sandaletler ile Milyoner Oldu ile benzer konular hakkında bilgi almak için Başarı Hikayeleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Avustralya’da girişimci 2 anne, garajda başlattıkları sandalet işiyle kısa sürede milyoner olmayı başardı.

Avusturalya’da girişimci 2 anne Gemma Taylor ve Jenny Sewell, şık sandaletlere olan ilginin arttığını fark etmeleri üzerine, garajda farklı tarzlarda trend sandaletler tasarlamaya başladı. İlk etapta sadece çevrelerindeki insanların ilgi gösterdiği sandaletler şu anda internet siteleri üzerinden dünyanın her noktasına satılıyor.

sandalet

İlk etapta çevrelerine tek satış yaptıklarını ve iyi geri dönüş aldıklarını dile getiren girişimci Taylor ve Sewell, daha sonra internete odaklanarak Facebook’ta sayfa açtıklarını belirtiyor. Facebook’ta yoğun ilgi ile karşılaştıklarını söyleyen girişimciler, sadece 24 saatte 60 bin takipçiye ulaştığını söyledi.

sandalet

İlk etapta günde 5-6 sandalet satan ekip, şu anda haftalık 4 bine yakın sandalet satmaya başladı. 2018 yılında 2.8 milyon liralık satışı aşmayı planlayan girişimci çift, yeni sandaletler tasarlamak üzere birçok tasarımcıyı daha işe aldıklarını söylüyor.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Girişimci 2 Anne Ürettikleri Sandaletler ile Milyoner Oldu hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!