Future Family, 10 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Future Family, 10 Milyon Dolar Yatırım Aldı hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Future Family, 10 Milyon Dolar Yatırım Aldı ile benzer konular hakkında bilgi almak için StartUp, Yatırım kategorimize göz atabilirsiniz.

Doğurganlık tedavilerinin daha uyguna mal edilmesi için çalışma gösteren Future Family, 10 milyon dolar yatırım almayı başardı.

ABD – San Francisco merkezli sağlık teknoloji şirketi Future Family, yumurta dondurma gibi doğurganlık hizmetlerini daha kolay bir şekilde karşılamasına yardımcı olmak üzere çalışmaları için 10 milyon dolar ek yatırım almayı başardı. Bugüne kadar 14 milyon dolar yatırım almayı başaran girişim, geçen yıl 4.2 milyon dolar gelir elde etmeyi başarmıştı.

Normal şartlar altında çiftlere doğurganlık hizmeti veren firmalardan yüzde 60 daha uygun fiyatlar ile hizmet sağlayan Future Family, 4 kişilik kadrosunu da yakın zamanda geliştirmeyi planlıyor. İşletme geçen yılki gelirine ek olarak bu yıl 7 milyon dolardan fazla gelir elde etmeyi planlıyor.

Future Familye CEO’su Claire Tomkins bu yatırımlar ile birlikte ortak oldukları doğurganlık klinikleri sayısını genişletmeye de yöneleceklerini belirtti.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Future Family, 10 Milyon Dolar Yatırım Aldı hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!