Kapat

THY, Part-Time Personel Arıyor

Anasayfa Ekonomi THY, Part-Time Personel Arıyor
thy

Türkiye’nin dünyadaki en değerli markalarından Türk Hava Yolları, part-time olarak çalışmak isteyenler için ilan açtı. THY tarafından açılan ilana göre, firmanın 18 kentte bulunan havalimanlarında görevlendirilmek üzere birçok personel alınacak.

THY’den alınan bilgilere göre, başvurular Ağrı, Ankara, Antalya, Artvin, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Ordu-Giresun, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon, Van için alınacak.

Part-time iş ilanında çalışma saatine göre ücret verileceği belirtilirken, ortalama olarak haftada 20 ila 30 saat arasında çalışma fırsatı sağlanacak. Başvuru için aranan şartlar ise, Türkiye vatandaşı olmak, 1994 ila 1999 arası doğumlu olmak ve THY’nin kurumsal internet sitesi üzerinden başvuruda bulunmak.

ARANAN ÜNİVERSİTE BÖLÜMLERİ

THY’nin part-time iş ilanına başvuruda bulunabilmek için aşağıdaki bölümlerden mezun olunması gerekiyor;

Hava Lojistiği, Hava Trafik Kontrol Bölümü, Havacılık Elektirik Elektroniği, Havacılık İşletmeciliği, Havacılık Yönetimi, Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi, Lojistik, Lojistik Ve Taşımacılık, Lojistik Yönetimi, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği, Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri, Uçak Elektriği, Uçak Elektrik Ve Elektroniği, Uçak Elektroniği, Uçak Gövde Bakım, Uçak Gövdesi, Uçak Motoru, Uçak Teknolojisi, Uçak Yer Destek Sistemleri, Uçuş Harekat Yöneticiliği, Ulaştırma Ve Lojistik Bölümü, Uluslararası Lojistik, Uluslararası Taşımacılık Ve Lojistik, Uluslararası Taşımacılık Yönetimi, Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Yer Hizmetleri.

“THY, Part-Time Personel Arıyor” üzerine 1 yorum

  1. Ayaz Ibadov says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir