1. Anasayfa
  2. KOSGEB Kredi ve Hibe

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faizi Düşürüldü

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faizi Düşürüldü
0

Türkiye’nin lokomotif sektörleri arasında yer alan inşaat sektörünün canlanması amacıyla kamu bankası Ziraat, yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında konut kredisi faizleri, belirli şartları karşılayanlar için yüzde 0,98’e kadar düşecek.

Türkiye’nin en çok kredi sağlayan bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, konut satışlarının artması, banka ile çalışan inşaat şirketlerinin cirolarında artış sağlamak amacıyla yeni bir konut kredisi kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında, banka ile çalışan inşaat şirketlerinin projelerinden konut alanlar için kredi faiz oranında önemli düzeyde düşüş sağlanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Konut / Daire Fiyatları En Çok Artan İller

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Konu ile ilgili olarak bankadan yapılan açıklamada, Ziraat Bankası ile çalışan inşaat şirketlerinin projelerinden konut alacak olan müşteriler için konut kredi faizlerinin yüzde 0,98’e düşürüldüğü açıklandı. Tüm müşteriler için ise konut kredisi faizleri yüzde 1,78’e düşürüldü.

Söz konusu kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler, en fazla 500 bin liralık kredi ve 120 aya kadar vadeli seçeneklerden yararlanabilecek. Kampanya kapsamında uygun faizden yararlanabilmek için ise banka ile çalışan inşaat şirketlerinin bitmiş ya da devam eden konut projelerinden konut almak gerekiyor. Kampanyadan faydalanmak ve ek bilgi almak için size en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  KOSGEB Kredi Alanların Yorumları

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir