1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise

ZGR Rent a Car Bayilik

ZGR Rent a Car Bayilik
0

Araç kiralama Türkiye’de her geçen gün iş hacmi artan bir sektör. Bu sektörde faaliyet gösteren birçok firma, şube sayısını artırarak iş hacmini büyütmek amacıyla bayilik veriyor. Üstelik şirketlerin bayilik vererek sağladığı bir diğer avantaj ise, müşterilerin araçları istediği şehirde bırakabilmesi. Bu nedenle rent a car şirketleri bayilik vermeyi sürdürüyor.

Eğer araç kiralama sektöründe bayilik veren firmalara göz atıyorsanız, ZGR Rent A Car‘ın bayilik seçeneğini değerlendirebilirsiniz. 2009 yılından itibaren sektörde bulunan ZGR, Türkiye genelinde 7 şubeye sahip. Kısa sürede 50 şube hedefine ulaşmayı planlayan firma, 15 bin liralık isim hakkı bedeli ile franchise adaylarına bayilik veriyor. Firma özellikle turizm potansiyeli yüksek olan bölgelere yakın noktalar için bayilik vermek konusunda daha istekli. Firmanın bir bayiliğini kurabilmek için ortalama olarak 15 bin liralık isim hakkı bedelinin dışında 35 bin liralık sermayeye daha ihtiyacınız olacak.

ZGR’nin tüm bayilerinde aynı otomasyon sistemi kullanılıyor. Bu kapsamda araç kiralama işlemleri için büyük kolaylıklar elde etmeniz mümkün olacak. Firmanın bayilerinde ortalama kar marjı yüzde 70 seviyesinde bulunuyor ZGR, ortalama şartlar ile bir bayinin 12 ayda yatırımını amorti ettiğini ifade ediyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

GEREKLİLİKLER

Firmadan bayilik alabilmek için, havalimanlarına yakın veya şehir merkezinde olmanız gerekiyor. Ayrıca firma bayi sahibinin mutlaka 4 yıllık sektör tecrübesine sahip olmasını ve en az 20 araç ile bayiliğe başlaması gerektiğini de zorunlu kılıyor.

ZGR, tüm bayilerine eğitim, reklam, personel, proje ve pazarlama desteği de sağlıyor.

ZGR İLETİŞİM

Adres: Atıf Bey Mah. 5/3 Sk No:3 K:3 D:4 Amerikan Kültür Dil Kursu Üstü Gaziemir / İZMİR / TÜRKİYE
Telefon: +90 (232) 232 0 947

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu bayilik seçenekleri de ilginizi çekebilir;

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Aktif: Veganlara Yönelik 9 İş Fikirleri

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap