Zeugma Künefe Bayilik

Zeugma Künefe Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Zeugma Künefe Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Yeni İş Fırsatları kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’de son yıllarda en çok dikkat çeken iş sektörlerinden biri elbette künefe. Yoğun kar marjı sağlaması ve eşsiz bir potansiyel barındırması nedeniyle künefe işletmeleri hızlı bir büyüme elde ediyor. Eğer siz de künefe sektöründe yer edinmeyi planlıyorsanız, bir bayilik almak mantıklı olabilir. Bu kapsamda son yıllarda adı ön plana çıkan Zeugma Künefe’nin bayilik seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

2016 yılında kurulan Zeugma Künefe, şu anda Bursa, Ankara, Eskişehir, Batman ve Diyarbakır’da 6 şubeye sahip. Kısa sürede Türkiye’nin birçok noktasında daha yer edinmeyi planlayan firma, eşsiz lezzete sahip künefe tatlısı ürünleriyle dikkat çekmeye devam ediyor.

Zeugma Künefe’nin henüz bayilik şartları kamuoyu ile paylaşılmadı. Firma şu anda franchise sistemi hakkında yalnızca görüşmeler gerçekleştiriyor ve teklifleri değerlendiriyor. Bu kapsamda firmanın bayilik sistemi hakkında bilgiler için iletişim adreslerini kullanmanız gerekiyor. Firmaya lokasyon önerisinde de bulunabiliyorsunuz.

Ortalama olarak bir Künefe bayiliğini kurabilmek 200 bin liraya mal olmaktadır. Elbette bu tutara isim hakkı bedeli gibi bedeller dahil değildir. Dükkanın büyüklüğü de maliyeti doğrudan etkilemektedir.

İLETİŞİM

Adres: Altınşehir Mah. Ahmet Taner Kışlalı Cad. (ArdıçPark Karşısı) Nilüfer, BURSA

Telefon: 0224 999 99 23

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zeugma Künefe Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın