Yunanistan İş İmkan ve İlanları

Yunanistan İş İmkan ve İlanları hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Yunanistan İş İmkan ve İlanları ile benzer konular hakkında bilgi almak için Girişimcilik, İnsan Kaynakları, Şehirler - Ülkeler kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’de insanların en uğrak noktalarından biri olan Yunanistan’da eğer çalışmak için iş imkanı ve ilanlarına göz atmak istiyorsanız, bu konuda harika birkaç platformu kullanmanız yeterli.

Türkiye’de insanların özellikle Euro gelir elde etmek için en çok gittiği ülkelerden biri olan Yunanistan’da, birçok farklı sektörde iş bulmanız mümkün. Ancak özellikle İngilizce bilmemeniz durumunda bu iş imkanlarından faydalanma şansınız çok zor. Yunanistan iş ilanları sitelerinin birçoğu Yunanca olarak hizmet veriyor, muhtemelen de Yunanca bilginiz yoktur. Bu durumda iş ilanlarına göz atmak Chrome tarayıcısını kullanmanızı öneririz. Chrome tarayıcıda bulunan otomatik çeviri özelliği sayesinde, Yunanca’dan İngilizce’ye veya Türkçe’ye çevrilmiş şekilde internet sitesini kullanabilirsiniz.

Yunanistan’ın en büyük insan kaynakları platformu Kariera‘dır. Hemen hemen ülkedeki en büyük şirketlerin tamamı iş ilanlarını Kariera’dan yayınlamaktadır. Platformda yayınlanan neredeyse tüm ilanlarda DİL seçeneği bulunur. Eğer Yunanca bilmiyorsanız, Yunanca talep edilen işlere başvuruda bulunmamanızı öneririz. Birçok ilanda sadece İngilizce seçeneği de bulunuyor. Ayrıca platformda Türkçe dil isteyen bazı ilanlar da bulunuyor, ancak elbette sınırlı düzeyde.

Yunanistan’da iş ilanları konusunda Kariera kadar tercih edilen bir diğer platform ise Skywalker‘dir. Platform Yunanca’dır ve ücretsiz üye olarak iş ilanlarına başvuruda bulunabiliyorsunuz. Bizce kullanıcı odaklılık konusunda en kolay çözümü sağlayan platform olarak öne çıkıyor. Sitede 60 bine yakın iş ilanı bulunuyor.

Yunanistan’da en fazla iş ilanları barındıran 2’nci platform Jobfind‘dir. Jobfind ücretsiz olarak hizmet sağlıyor, bir üyelik oluşturarak iş ilanlarına başvuruda bulunabiliyorsunuz. Ancak her başvuruda elbette şartlar farklıdır. Ayrıca platformun en önemli hizmeti DİL’e göre iş arama şansınızın bulunması. Örneğin sadece İngilizce biliyorsanız, İngilizce içerikli iş ilanlarını bir tık ile bulabiliyorsunuz.

 

Yunanistan İş İmkan ve İlanları hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın