ANA SAYFA / İnternetten Para Kazanmak / Youtube’den Para Kazanmak: Gelirler Yüzde 40 Arttı
youtube para kazanma

Youtube’den Para Kazanmak: Gelirler Yüzde 40 Arttı

Dünyanın en büyük sosyal video platformu Youtube’de içerik üreticisi olan Youtuberlerin gelirlerinde son dönemde önemli düzeyde artış yaşanıyor. Youtube’ye girmek için en doğru zamanı bekleyen girişimciler için belki de şartlar hiç bu kadar iyi olmamıştı.

İnternetten para kazanmak isteyen girişimciler için en önü açık iş fikirlerinden biri elbette Youtube’den para kazanmaktır. Sadece birkaç video ile bile binlerce dolar kazanmanın mümkün olduğu Youtube’de gelirler son dönemde yüzde 40’a yakın artış gösterdi. Youtube’de yaşanan bu gelir artışının en büyük nedenlerinden biri ise, Youtube Premium servisinin devreye girmesiyle birlikte, Youtube’nin kullanıcıları rahatsız edecek derecede reklamları artırması.

Standart olarak Youtube Kazanç / Gelir Hesaplama bölümümüzde de yer aldığı üzere 1 milyon izlenmeye sıradan bir kanalın kazancı 700-800 TL düzeyindeydi. Ancak Youtube’nin insanları Premium sürüme geçirmek için reklamları artırması nedeniyle sıradan kanallarda dahi gelirler 1 milyon izlenme için 2 bin liranın üzerine çıkmış durumda. Ticari konulu kanallarda ise bu gelirler 7 bin lira civarında bulunuyor.

TAM ZAMANI

Youtuber olmak isteyenler için Youtube’den para kazanmak üzere yola koyulmak için en doğru zamanda bulunuyoruz. Youtube videolarınızdan elde ettiğiniz gelir aynı zamanda size motivasyon sağlayacak ve bu sayede daha profesyonel olarak video üretimi için çaba gösterebileceksiniz.

Youtube’den para kazanmak isteyenler için bu konuda harika bir rehberimiz bulunuyor. Tüm inceliklerin de yer aldığı Youtube’dan Para Kazanmak adlı rehberimizi mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Sosyal Medyadan Para Kazanma Yolları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İş Kurmak İstiyorum

İş Kurmak İstiyorum Diyenler İçin 245 İş Fikri!

HIZLI ERİŞİM1. ANTİKA SATICILIĞI2. SANAT GALERİSİ OLUŞTURMA3. BARMENLİK4. TEKNE TURU DÜZENLEMEK5. EV YAPIMI PASTALAR6. BUTİK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AKTİF

Yorumlar

  1. Ben bu işten anlıyorum Eray bey.benim hobim 20 yıldir. Hayalim balık av market açmak. Hem bankacılık yaptım şimdi muhasebecilik yapıyorum…

  2. !!! Merhabalar yurtdışında parfüm dükkanı açmayı düşünüyoruz gerekli arge ve çalışmları yapıldı , Sermayeder arayışımız bulunmaktadır. Kar oranımız %100 (…

histats