Yit’s Aksesuar Bayilik – DURDURULDU

Yit’s Aksesuar Bayilik – DURDURULDU hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Yit’s Aksesuar Bayilik – DURDURULDU ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl İstanbul merkezli olarak kurulan Yit’s Aksesuar hızlı büyüme adımları için bayilik vermeyi kararlaştırdı. Henüz hiç bayiye sahip olmayan Yit’s aksesuar sektörde tanınan bir marka olmak ve kısa sürede Türkiye’nin birçok bölgesinde bayiler oluşturmak amacıyla esnek şartlar ile bayilik veriyor.

> YİT’S AKSESUAR’IN BAYİLİK SİSTEMİ DURDURULDU.

Yit’s Aksesuar’ın bayilik sisteminin en büyük avantajlarından biri, lokasyon büyüklüğünün büyük ölçüde önemsiz olması. Firma, 5 metrekare için de 500 metrekare için de farklı konseptlerde bayilik fırsatı sağlıyor. Firmanın bayilik giriş bedeli 30 bin lira olarak belirtilirken, firmanın ürünlerinde ortalama kar marjı yüzde 50’nin üzerinde.

Yit’s aksesuar hem anahtar teslim mağaza kurulumu gerçekleştiriyor hem de kendi markası altında satış yapan mağazalara ürün bayiliği de sağlıyor. Böylelikle Yit’s ürünlerini halihazırda aktif bir mağazanızda da yer vermeniz mümkün.

Bileklik, kolye, küpe, şahmeran, yüzük, çanta, kemer, hasır şapka, kep, şapka ve birçok tekstil ürünü barındıran firmada düzenli olarak trend ürünler de görücüye çıkıyor ve bayilerin siparişlere hemen yanıt sağlanıyor.

Yit’s Aksesuar Bayilik – DURDURULDU hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın