Yeni Bir İş | Yenibiriş
  1. Anasayfa
  2. Girişimcilik

Yeni Bir İş | Yenibiriş

0

Karlı iş fikirleri platformu olarak iş fikirlerine göz atan girişimcilerin sık sık personel istihdamı konusunda sıkıntılar yaşadığını fark ettik. Bunun üzerine Türkiye’deki insan kaynakları sitelerini sizler için araştırıyoruz. Yeni Bir İş veya YeniBirİş olarak adlandırılan Doğan Holding’e ait olan personel arama ve ilan verme sitesi bu sektördeki öncü insan kaynakları siteleri arasında yer alıyor.

Yeni Bir İş veya sık sık birleşik olarak YeniBirİş olarak adlandırılan ve internet üzerinden https://www.yenibiris.com adlı URL’de hizmet veren Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri, Danışmanlık ve Yayıncılık Anonim Şirketi halihazırda Türkiye’deki en çok giriş yapılan insan kaynakları platformlarından biri. Yeni Bir İş platformunda günlük binlerce yeni iş ve personel ilanı yayınlanırken, sizde bu platformda ücretsiz olarak iş arayabiliyorsunuz.

YENİ BİR İŞ NASIL KULLANILIR?

  1. Bilgisayar kullanıcısıysanız eğer herhangi bir tarayıcıdan https://www.yenibiris.com adlı siteye giriş yapın.
  2. Mobilden akıllı telefon kullanıcısıysanız eğer Android platformlar için Bu Uygulamayı, IOS platformlar için Bu Uygulamayı indirmenizi tavsiye ediyoruz.
  3. Bu adımların ardından eğer Yeni Bir İş platformunda İş İlanları’na göz atacaksanız eğer ÜCRETSİZ ÜYE OL bölümünü kullanarak sitedeki bütün ilanlara ücretsiz olarak göz atabiliyorsunuz. İş İlanı yayınlayacaksanız eğer KURUMSAL bölümüne giriş yapmanız gerekiyor.
  4. Yeni Bir İş platformunda iş ilanı vermek ise ücretlidir, bu nedenle eğer çok ciddi bir istihdam sürecine ihtiyacınız yoksa İŞKUR’a gitmenizi ayrıca tavsiye ediyoruz. Ancak alanında uzman 2-3 kişilik bir personel istihdam edecekseniz siteye ilan vermenizi öneriyoruz.
  5. Yeni Bir İş sitesinde iş ilanlarına göz atmak için aradığınız işe ilişkin bilgiler ile ARAMA bölümünden dilediğiniz aramayı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu tür aramalarda özellikle aradığınız personele ilişkin ÖZELLİKLERİ yazın. Örneğin Pide Restaurant’ı için personel istihdam edecekseniz direkt Pide yazmanız daha fazla sonuç ile karşılaşmanızı sağlayacaktır.
  6. İş ilanlarına göz atarken özellikle ilanın yeni verilmiş oluğ olmadığına mutlaka özen gösterin. 2-3 ay önceki ilanlar geçerliliğini yitirmiş olabilir.
  7. İş ilanlarını ayrıca Pozisyon, Şehir, İlan Tarihi, Firma Sektörü, Pozisyon Seviyesi, Çalışma Şekli ve Ülke olarak da sıralama şansınız var.

Yeni Bir İş Platformu son yılların en çok tercih edilen insan kaynakları platformları arasında yer alıyor. Halihazırda Türkiye İş Kurumu 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren Yeni Bir İş platformunda Türkiye’nin en önemli şirketlerinden Garanti Bankası, Yapı Kredi, QNB Finansbank, Aviva Sa, Korkmaz, Toyota, CCC, CPV’nin de ilanları yer alıyor.

Yeni Bir İş‘te iş ilanı yayınlamak isteyen kurumsal müşterilere ise 375 TL’den başlayan fiyatlar ile ilan yayınlama imkanı veriliyor. Ancak ücretsiz olarak da sınırlı özellikler ile ilan vermeniz mümkün. Bunun için Yeni Bir İş‘in kurumsal bölümüne giriş yaptıktan sonra abonelik kayıtlarına göz atabiliyor ve dilediğiniz paketi seçebilirsiniz.

Karlı İş Fikirleri’nde özellikle Dükkan Açmak kategorisinde bulabileceğiniz iş fikirleri için gerekli personel bulmak üzere Yeni Bir İş‘i öneriyoruz, alanında uzman personeller için kesinlikle harika bir alternatif.