Yatırımcılar Bitcoin’in Dip Yaptığı Görüşünde

Yatırımcılar Bitcoin’in Dip Yaptığı Görüşünde hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Yatırımcılar Bitcoin’in Dip Yaptığı Görüşünde ile benzer konular hakkında bilgi almak için Kripto Para kategorimize göz atabilirsiniz.

Yatırım ve analiz kurumu Fundstrat Global Advisors’ın geçen aya yönelik yapılan anketine göre, yatırımcılar Bitcoin fiyatının dip yaptığı görüşünü savunuyor.

Kurumun Twitter adresinden halka açık olarak yapılan ankete katılan 10 bine yakın kişi, Bitcoin fiyatının son 1 yıllık fiyatlama ile dip yaptığı görüşünü belirterek, Bitcoin konusunda iyimser bir tablo çizdi.

Fundstrat’ın anketine katılan yatırımcıların yüzde 54’ü Bitcoin’in son 1 yıllık en düşük seviyeye gerilediğini görüşünü belirtti. Ankete katılanların yüzde 57’si ise Bitcoin’in 2019 yılı sonuna kadar 15 bin doları aşacağı görüşünü savundu.

MİLYARDER YATIRIMCI AKSİNİ SÖYLÜYOR

Kripto yatırım firması Galaxy Digital Capital Management’ın CEO’su Mike Novogratz ise, daha önce Bitcoin’in 2018’de 45 bin dolara ulaşacağı yönündeki tahmini iptal etti. Milyarder CEO, Bitcoin’in 2018’de 9 bin dolarlık eşiği bile geçemeyeceğini belirtti.

DENGELENİYOR

Yeni yıldan itibaren kademeli olarak düşen Bitcoin, 6 bin dolar seviyelerinde ise soluklanıyor. Mart ayından beri 6 bin dolar bandını destek alan Bitcoin, şu anda 6 bin 587 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Yatırımcılar Bitcoin’in Dip Yaptığı Görüşünde hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!