Kapat

Yatırımcılar Bitcoin’in Dip Yaptığı Görüşünde

Anasayfa Kripto Para Yatırımcılar Bitcoin’in Dip Yaptığı Görüşünde
bitcoin

Yatırım ve analiz kurumu Fundstrat Global Advisors’ın geçen aya yönelik yapılan anketine göre, yatırımcılar Bitcoin fiyatının dip yaptığı görüşünü savunuyor.

Kurumun Twitter adresinden halka açık olarak yapılan ankete katılan 10 bine yakın kişi, Bitcoin fiyatının son 1 yıllık fiyatlama ile dip yaptığı görüşünü belirterek, Bitcoin konusunda iyimser bir tablo çizdi.

Fundstrat’ın anketine katılan yatırımcıların yüzde 54’ü Bitcoin’in son 1 yıllık en düşük seviyeye gerilediğini görüşünü belirtti. Ankete katılanların yüzde 57’si ise Bitcoin’in 2019 yılı sonuna kadar 15 bin doları aşacağı görüşünü savundu.

MİLYARDER YATIRIMCI AKSİNİ SÖYLÜYOR

Kripto yatırım firması Galaxy Digital Capital Management’ın CEO’su Mike Novogratz ise, daha önce Bitcoin’in 2018’de 45 bin dolara ulaşacağı yönündeki tahmini iptal etti. Milyarder CEO, Bitcoin’in 2018’de 9 bin dolarlık eşiği bile geçemeyeceğini belirtti.

DENGELENİYOR

Yeni yıldan itibaren kademeli olarak düşen Bitcoin, 6 bin dolar seviyelerinde ise soluklanıyor. Mart ayından beri 6 bin dolar bandını destek alan Bitcoin, şu anda 6 bin 587 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir