1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2023 - Franchise

Vitamin Bar Bayiliği Veren Firmalar

Vitamin Bar Bayiliği Veren Firmalar
4

Sağlığa harcadığımız paranın artış göstermesiyle birlikte ciroları artan iş yerlerinden biri olan Vitamin Barları için bayilik veren birçok firma da bulunuyor. Eğer “dükkan – stant kurulumu için” veya “meyve satın almasıyla uğraşamam” diye düşünüyorsanız bayilik veren firmalara göz atabilirsiniz.

Vitamin Bar standını kendi imkanlarınız ile kurmak istiyorsanız da ayrıntılı olarak hazırladığımız Vitamin Bar Standı Açmak | Maliyeti adlı rehberimize mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

BAYİLİKLER

Juice Planet

Vitamin Bar bayiliği sağlayan en önemli firmalardan biri. Birçok farklı konseptte bayilik veren Juice Planet, 120 bin lira yatırım sermayesine karşılık bayilik sağlıyor. Söz konusu rakama 5 bin dolarlık giriş bedeli dahil değil. Ayrıca firma aylık cirodan yüzde 3 pay almaktadır. Bir Juice Planet bayiliği için yatırımın geri dönüş süresi ise ortalama 2 yıl.

İş yeri sokak-cadde konseptiyse mutlaka giriş katında olmalı. Giriş katı minimum 40 m2, toplam açık alanla birlikte minimum 100 m2 olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 6 m, tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır. Kiosk ise AVM lerde giriş katlarında, oyun alanları ve sinema önlerinde veya merdiven yakınlarında işlek bölümlerde yer almalıdır.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Juice Planet iletişim: 0232 445 91 93

Naz Fruit Juice

1998 yılından beri sektörde yer alan meyve suyu firmalarından biri olan Naz Fruit Juice’de bayilik fırsatı sağlıyor. Birçok farklı konseptte bayilik sağlayan firma ortalama olarak 60 bin liralık yatırım sermayesi talep ediyor.

Naz Fruit Juice İletişim: 0242 340 50 73

Waffle Art

Temelde bir Waffle firması olan Waffle Art’ın bayilik konseptlerinden biri de Vitamin Bar’dır. Menülerinde birçok meyve suyu ürünü bulunan firma, genellikle AVM’lere yönelik franchise taleplerine olumlu geri dönüş sağlıyor.

Waffle Art İletişim: 0 224 234 43 31

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Plastik Üretim Yapmak İsteyenler İçin 10 Ürün Fikirleri
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Bayilik istiyorum Ankara

  2. Kendime ait dükkanım var. İlçe merkezde. 25 metrekare. İlçe nufusu 17 bin. Vitamin bar açmak bayilik almak istiyorum.

  3. merhaba bayilik istiyorum teşekkürler

  4. Bayilik istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir