Vitamin Bar Bayiliği Veren Firmalar

Vitamin Bar Bayiliği Veren Firmalar hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Vitamin Bar Bayiliği Veren Firmalar ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Yeni İş Kurmak kategorimize göz atabilirsiniz.

Sağlığa harcadığımız paranın artış göstermesiyle birlikte ciroları artan iş yerlerinden biri olan Vitamin Barları için bayilik veren birçok firma da bulunuyor. Eğer “dükkan – stant kurulumu için” veya “meyve satın almasıyla uğraşamam” diye düşünüyorsanız bayilik veren firmalara göz atabilirsiniz.

Vitamin Bar standını kendi imkanlarınız ile kurmak istiyorsanız da ayrıntılı olarak hazırladığımız Vitamin Bar Standı Açmak | Maliyeti adlı rehberimize mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

BAYİLİKLER

Juice Planet

Vitamin Bar bayiliği sağlayan en önemli firmalardan biri. Birçok farklı konseptte bayilik veren Juice Planet, 120 bin lira yatırım sermayesine karşılık bayilik sağlıyor. Söz konusu rakama 5 bin dolarlık giriş bedeli dahil değil. Ayrıca firma aylık cirodan yüzde 3 pay almaktadır. Bir Juice Planet bayiliği için yatırımın geri dönüş süresi ise ortalama 2 yıl.

İş yeri sokak-cadde konseptiyse mutlaka giriş katında olmalı. Giriş katı minimum 40 m2, toplam açık alanla birlikte minimum 100 m2 olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 6 m, tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır. Kiosk ise AVM lerde giriş katlarında, oyun alanları ve sinema önlerinde veya merdiven yakınlarında işlek bölümlerde yer almalıdır.

Juice Planet iletişim: 0232 445 91 93

Naz Fruit Juice

1998 yılından beri sektörde yer alan meyve suyu firmalarından biri olan Naz Fruit Juice’de bayilik fırsatı sağlıyor. Birçok farklı konseptte bayilik sağlayan firma ortalama olarak 60 bin liralık yatırım sermayesi talep ediyor.

Naz Fruit Juice İletişim: 0242 340 50 73

Waffle Art

Temelde bir Waffle firması olan Waffle Art’ın bayilik konseptlerinden biri de Vitamin Bar’dır. Menülerinde birçok meyve suyu ürünü bulunan firma, genellikle AVM’lere yönelik franchise taleplerine olumlu geri dönüş sağlıyor.

Waffle Art İletişim: 0 224 234 43 31

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Vitamin Bar Bayiliği Veren Firmalar hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Vitamin Bar Bayiliği Veren Firmalar” üzerine 4 yorum

  1. Kendime ait dükkanım var. İlçe merkezde. 25 metrekare. İlçe nufusu 17 bin. Vitamin bar açmak bayilik almak istiyorum.

    Cevapla

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!