Usta Dönerci Bayilik

Usta Dönerci Bayilik

Türkiye’de döner sektörü her yıl büyüme kateden harika bir sektör olarak özellikle girişimci ve yatırımcıların dikkatini çekmeyi sürdürüyor. Bayilik fırsatı için sektörün yakından takip ettiği önemli firmalardan biri ise Usta Dönerci.

2013 yılında Burger King’in Türkiye operasyonlarını yöneten Tab Gıda tarafından kurulan Usta Dönerci markası, kısa sürede Türkiye genelinde 140’ı aşkın şubeye ulaştı. Halen birçok bölgede restoran sayısını artırmayı planlayan Usta Dönerci, bu kapsamda franchise vermeye devam ediyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

USTA DÖNERCİ BAYİLİK

Sektörün önemli firmaları arasında yer alan Usta Dönerci’nin bayiliğini alabilmek için öncelikle firmanın eğitim programına işletmeci düzeyinde katılmanız gerekiyor. Eğitim programında başarıya ulaşmanız durumunda lisans alıyor ve firmanın bir bayiliği için işletme kurulumuna geçebiliyorsunuz.

Lisans alan bir işletmeciye, bayilik kurulumunda gerekli eğitim, pazarlama, satış, insan kaynakları, lojistik ve kalite kontrol gibi eğitim ve destekler sağlanıyor.

BAYİLİK BEDELİ

Bir Usta Dönerci bayiliği için yaklaşık 250 bin dolar + KDV yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak. Ancak rekabetin yüksek olduğu bölgelerde bu rakamın daha yukarı çıktığını söylemekte yarar var. Usta Dönerci’nin bayilik lisans süresi 10 yıldır.

LOKASYON SEÇİMİ

Dilediğiniz her noktada Usta Dönerci için bayilik açmanız mümkün değil. Firma özellikle AVM’leri ve ana yürüyüş yollarındaki lokasyonları değerlendirmeye alıyor. Firma ayrıca belirtilen dükkan için fizibilite çalışması yürütüyor.

Eğer restoran için belirlenen iş yeri AVM dışında olacaksa giriş katında olmalı, giriş katı minimum 100, toplam iş yeri alanı ise minimum 250  metrekare alana sahip olmalı. Dükkanın tavan yüksekliği ise minimum 2.9 metre olmalı.

ANAHTAR TESLİM

Türkiye’de 25 yıllık hızlı servis restoran sektöründe bulunan ve birçok konuda sektörün lider pozisyonunda bulunan TAB Gıda, bünyesi altındaki Burger King, Arby’s, Popeyes, Sbarro ve kendi kurduğu Usta Dönerci markaları için girişimci ve yatırımcılara anahtar teslim işletme fırsatı sağlıyor. Firma, bayilik kurulumu için girişimci ve yatırımcıların karşılaştığı tüm sorunlara anında çözümler sunarak anahtar teslim şube kurulumu gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Firmanın bayilik sistemi hakkında bilgi ve başvuru için 0212 310 66 00 numaralı telefondan bilgi alabileceğiniz gibi Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul adresini de ziyaret edebilirsiniz.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık