Kapat

PARAMI EN DOĞRU NASIL DEĞERLENDİRİRİM DİYE DÜŞÜNME!

KISA SÜREDE NE KADAR KAR EDEBİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!)


Türkiye’nin en önemli markalarından biri olma yolunda hızla ilerleyen Torku, Konya Şeker firmasına ait bir marka. Torku’nun ürün yelpazesi ise çok geniş. Şirket, şeker, şekerleme, çikolata, unlu mamüller, dondurulmuş ürünler, modern seracılık ürünleri, süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri ile bitkisel yağlar gibi bir çok ürün gamında marketlerdeki raflarda yerini almış durumda. Bu kadar hızla büyüyen bir markanın da bayilik ve franchise sistemi merak ediliyor. Ayrıca bir çok satış noktası da Doğrudan Satış için Torku’ya sık sık ulaşmaktadır.

Son yılların en hızlı büyüyen Türk markası olan Torku markası 2007 yılında Konya Şeker tarafından ortaya çıkartıldı. Birbirinden farklı onlarda ürün ile piyasaya çıkan Torku, reklamlar ve organik ürünleri ile hızla büyüyen bir marka oldu. Marketlerde en iyi raflarda yer edinmeye başlayan Torku‘nun hızla büyümesinin arkasında ise yerli olması bulunuyor.

HELAL GIDA

Torku’nun büyümesinin bir diğer yönü ise, Helal Gıda Sertifikalarına verdiği değerdir. Şirketin şuana kadar, Et ve Et Mamülleri Helal Gıda Uygunluk Belgesi, Süt ve Süt Mamüleri Gıda Uygunluk Belgesi, Çikolata, Kokolin Helal Gıda Uygunluk Belgesi, Kakaolu Fındık Ezmesi Helal Gıda Uygunluk Belgesi, Panagro Helal Belgesi, Sert Şeker, Tahin Helvası, Lokum Helal Gıda, Uygunluk Belgesi, Standart Kristal Beyaz Şeker, Kesme Beyaz Şeker ve Sıvı Şeker Helal Gıda Uygunluk Belgesi bulunmaktadır.

TORKU BAYİLİK ve FRANCHİSE

Torku markasının bayiliği ve franchise sistemi ise çok kazançlı bir kapının yollarını sizlere açabilir. Ancak Torku bayilik ve franchise sistemi konusunda çok zorlu şartlar talep etmektedir. Çünkü bu önemli şirketin bir parçası olmak düşündüğünüz kadar kolay bir girişim değildir ve olmamalıdır da.

Torku, bayilik ve franchise sistemi ile ilgilenen kurum ve şahıslardan genel olarak başarılı ve herhangi bir soruna bulaşmamış şirketler talep ediyor. Ayrıca bayiliği ile ilgilenecek kişilerin, bayilik yerinin çok önemli ve özel bir alan olmasına da dikkat ediyor.

TORKU’nun bayilik şartları formunda yer alan bilgiler.

 1. FİRMA
 2. İL
 3. FİRMA SAHİBİ VE ORTAKLARI
 4. ŞUBE ADRESLERİ
 5. TELEFON
 6. FAKS
 7. E-POSTA
 8. FİRMA KURULUŞ TARİHİ
 9. VERGİ DAİRESİ
 10. VERGİ NUMARASI
 11. MAĞAZA ALANI
 12. SATIŞ HEDEFLENEN BÖLGE – İLÇE
 13. REFERANSLAR

Tüm bu bilgileri girdikten sonra TORKU’nun bayiliği incelemenizi beklemekten başka çareniz yok. Bu formda en önemli kısım ise şüphesiz REFERANSLAR bölümüdür. İyi bir bayilik referansınız varsa, Torku bayiliğini alma şansınız çok yüksek olacaktır. Torku’nun bayilik sistemine başvurmak için bu sayfaya giriş yapabilirsiniz.

 

TORKU DOĞRUDAN SATIŞ

Torku firmasının ürünlerini doğrudan satış mağazalarından almak da mümkün. Torku’nun birbirinden çok talep edilen farklı ürünlerinde kar marjı da yüksektir. Torku’nun ürünlerini doğrudan ucuz fiyatlar ile almanız için toplu alış yapmanız gerekecek. Bunun için Torku’nun iletişim numarası olan 444 75 50 ‘yi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir