1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Tavuk Dünyası Bayilik Veriyor

Tavuk Dünyası Bayilik Veriyor
2

Türkiye’de toplam 145 bayiliği bulunan Tavuk Dünyası, franchising sistemini aktif tutmaya devam ediyor. Girişimci bir ruha sahip franchise adayları ile kapsamlı bir çalışma ile bayilik veren Tavuk Dünyası, genellikle AVM’lerde yer alan dükkanlara bayilik sağlıyor. Eğer cadde üzerinde bir dükkana bayilik almak istiyorsanız, söz konusu dükkanın şehrin en yoğun alanlarından birinde olması gerekiyor.

2012 yılında kurulan Tavuk Dünyası, aradan geçen 6 yılda çok ciddi bir iş hacmi sağlamayı başardı. Sektördeki en önemli oyuncu olmayı başaran Tavuk Dünyası, bu gelişimini büyük ölçüde bayilik sistemine borçlu. Bayilik sistemini değerlendiren Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, “Tavuk Dünyası olarak lezzet noktaları haritamıza kattığımız yeni şubelerle birlikte 2017’yi 36 şehirde 143 restoranı olan bir marka olarak kapattık. 2018 için de kendimize belirlediğimiz yeni hedeflere yeni restoranlarımızı açmayı sürdürüyoruz. Neomarin AVM’de konuklarını akıl almaz lezzetlerimizle buluşturan bu yeni şubemizle 145. restoranımızı açmış olmaktan dolayı heyecanlıyız” dedi.

2018 yılında da bayi sayısını yüzde 20 artırmayı planlayan Tavuk Dünyası‘ndan bayilik alabilmek için yaklaşık 300 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak. Firma, elde edilen cirodan yüzde 3,5 pay almakta olup; yatırımın geri dönüş süresini 2 yıl olarak belirtiyor.

Tavuk Dünyası’ndan bayilik alabilmek için öncelikli olarak başvuruda bulunuluyor. Başvurunun olumlu karşılanması durumunda, firmanın franchising personeli yerinde inceleme yaparak fizibilite çalışması yapıyor. Ardından firma tarafından belirlenen lokasyon için mimari proje çiziliyor ve şube firma tarafından dizayn ediliyor. Tavuk Dünyası, franchise adaylarına eğitim ve personel desteği veriyor ve ilk aylarda daima birkaç personel ile şube destekleniyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Türkiye’nin her noktasına bayilik veriliyor, ancak nüfusu düşük alanların bu konuda dezavantajlı olduğunu belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Burger Sound Bayilik Veriyor

Tavuk Dünyası’nın marka değeri her geçen gün artış gösteriyor, bu kapsamda bayilik veren firmalar arasında tercih edilmesi gereken bir firma olarak dikkat çekiyor. Tavuk Dünyası’ndan bayilik almayı planlıyorsanız özellikle yatırım bedeli ve lokasyon konusunda avantajlı olmanız yeterli. Şehrinizde bulunan AVM’ler bu konuda biçilmiş kaftan.

TAVUK DÜNYASI BAYİLİK İLETİŞİM

Firmanın bayilik sistemi hakkında tüm bilgileri 0216 366 21 21 numaralı telefondan alabilirsiniz.

TAVUK DÜNYASI MENÜ

tavukdünyası

Bir Tavuk Dünyası şubesinde bulunabilecek ürün gamları:

  • Tavuklar
  • Kırmızı Etler
  • Köfteler
  • Çocuk Dünyası
  • Çorbalar
  • Başlangıçlar
  • Tatlılar
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Bayilik almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir