Tavada Tavuk Bayilik Veriyor
  1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Tavada Tavuk Bayilik Veriyor

0

Tavada Tavuk firması, yeni bir iş kurmak isteyenler için franchise sistemini aktif tutuyor.

Ekonomistlere göre 2018 yılında 132 milyar liralık AVM sektörü cirosu geçen yıla göre yüzde 10.9 büyümesi bekleniyor. 2017 yılını 119 milyar TL ciro ile kapatan sektör farklı iş ortaklarını bir araya getirmenin avantajını sunuyor.

AVM’lerde eczaneden markete, sinemadan kırtasiyeye, yeme içme sektöründen telekomünikasyon şirketlerine kadar her türlü ihtiyacınızı karşılamak mümkün. Gıda konusunda çeşitlilik de AVM’lerin en çok ön plana çıkan detayları arasında.

AVM’lerde Franchise yöntemi ile hizmet veren restoranlarda özellikle beyaz ete ilgi artıyor. Balığın tavuk etine oranla pahalı oluşu ve her mevsim bulunmayışı tavuğu ön plana çıkartıyor. Tavuk et her mevsimde özellikle sağlıklı beslenmek isteyenlerin yanında yer alıyor. Hızlı pişmesi ve besin değerlerinin şehirde yaşayan kişilerin tam isteyeceği özellikleri sunması da tavuk etini ön plana çıkartıyor.

TAVADA TAVUK BAYİLİK

Türkiye’de tavuk firmalarında son dönemde önemli bayilik avantajları ön plana çıkıyor. Bu kapsamda 2014 yılından beri sektörde bulunan Tavada Tavuk, franchise veriyor.

Türkiye, kanatlı hayvan eti üretiminde bölgenin önemli oyuncularından. Türkiye içi kadar ihracat konusunda da kanatlı hayvan eti üretiminde sektör her geçen gün büyümeye devam ediyor. Kanatlı eti tüketiminin 2025 yılında kişi başı yıllık 32.9 kg olması bekleniyor. Karma et tüketimi de 48.7’ye çıkarak dünya ortalaması olan 43.9 kilonun aşılması hedefleniyor.

Tavuk etinin tüketiminin artmasının nedenleri arasında kırmızı etin fiyatının yüksek oluşu başta geliyor. Ayrıca sağlığına dikkat eden tüketiciler tavuk etine yöneliyor. Özellikle spor yapan kişiler için tavuk eti tercihlerinin başında geliyor.

Tavada Tavuk, sağlıklı beslenen kişilerin ihtiyaçlarını düşünerek onalar için ideal besin değeri sunan menüler geliştiriyor. Son derece hassas sağlık ve hijyen kuralları içinde hazırlanan tavuk etleri tüketiciye oldukça lezzetli şekilde sunuluyor.

AVM’lerin hayatımızdaki rolünü düşünürsek beslenme anlayışımızı da ona göre değiştiğini göreceğiz. Artık birçok kişi evinden önce bir AVM’ye ve orada bulunan bir restorana uğruyor. Tavuk eti tercih eden tüketicilerin her türlü damak zevkine hitap eden Tavada Tavuk, size bir iş modeli sunuyor. Franchise sistemi ile sizde Tavada Tavuk restoranı açıp, karlı bir iş yerine adım atabilirsiniz. Gayrimenkule yatıracağınız paradan daha azı ile kira getirisisin çok çok üzerinde gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca rakiplerine oranla Tavada Tavuk Franchise bedeli olarak neredeyse yarı yarıya daha avantajlı. İş yerinizi açarken artılarla başlayacağınız Tavada Tavuk Franchise sistemi size rakiplerinden daha fazla imkanlar sunuyor.

Şehir hayatında Alış Veriş Merkezi konseptleri çoğalmaya başladı. Bunun en büyük nedeni AVM’lerin içinde her şeye en çabuk ulaşmak olması. Örneğin market alışverişi sonrası sinemaya gitmek için semttin bir ucundan diğer ucuna gitmenize gerek kalmıyor. Ailecek sosyal aktivite yapabileceğiniz ve alış veriş için birçok mağazayı bir arada bulabileceğimiz AVM’ler hayatımızı kolaylaştırıyor. Toplu taşıma ya da kendi aracınızla ulaşabileceğiniz AVM’lerde park sorununuz da ortadan kalkıyor. Böylece aracınızı park edip dakikalarca uzakta mağazaya yada sinemaya gitmek zorunda kalmıyorsunuz. Her iklimde en iyi sıcaklıkta alış veriş yapma ve sosyal aktivitelerde bulunma şansı da AVM’ler sayesinde mümkün oluyor.

Tavada Tavuk ailesi olarak AVM’lerin gücüne inanıyoruz. Franchising verdiğimiz birçok iş ortağımız da AVM’lerin karlılığından ve sürekli müşteri sağlamasından memnun. Bu durum AVM’lerin günümüz şehir hayatında size sunduğu kompakt yapıyla alakalı.

Büyükşehirlerde birçok kişinin buluşma noktası olan AVM’lerin müşteri profili de Tavada Tavuk’un hedeflediği kitle. Bu kitle AVM’lerde alışveriş yapmayı ve beslenme ihtiyaçlarını bu noktalarda karşılamayı seviyor.

TAVADA TAVUK BAYİLİK – EK BİLGİLER

Tavada Tavuk firmasından bayilik alabilmek için minimum 400 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak. Tüm Türkiye’de AVM’lere bayilik veren Tavada Tavuk, bayilerinden ilk yıl kardan pay istemiyor. Ancak sonraki yıllarda yüzde 3 kardan pay talep ediliyor. Tavada Tavuk’da ortalama kar marjı yüzde 25 civarında.

Tavada Tavuk’tan bayilik alabilmek için İLETİŞİM:

Tel: +90 (212) 428-1188

Adres: FİRÜZKÖY MAH. KARAALİ CAD. NO:3 AVCILAR / İSTANBUL

İlginizi Çekebilir