Tatlane Tatlı ve Kaymak Bayilik

tatlane

Ankara merkezli tatlı ve kaymak firması Tatlane, firmanın zengin menüsünü Türkiye’nin her noktasına ulaştırabilmek amacıyla bayilik veriyor. Ortalama 40 metrekarelik dükkanlar için bayilik vermeyi planlayan firma, işletmenin bir bayiliği için yatırımcılarda aradığı toplam sermaye ise 90 bin lira civarında bulunuyor.

Ankara’da bulunan üretim merkezinde 60’ı aşkın personel ile birbirinden lezzetli kadayıf, kaymak, kalburabastı, şekerpare, revani, şam tatlısı, saray lokumu, peynir helvası gibi ürünleri Tarım ve Orman Bakanlığı’nın üretim izni ve HACCP sertifikası ile üreten Tatlane, kısa sürede 200’ü aşkın bayilik hedefiyle önemli çalışmalara imza atıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Cafe Açmak İsteyenlere 11 Tavsiye

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

İsim hakkı bedeli olarak yalnızca 20 bin lira talep eden firma, bir bayiliğin kurulabilmesi için ise 90 bin liralık sermayenin yeterli olacağını belirtiyor. Firmanın ürünlerinde ortalama kar marjı ise yüzde 100’ün üzerinde bulunuyor.

– Bir Tatlane bayiliği ortalama 10 günde kuruluyor ve firma eğitim, reklam, pazarlama, yer seçimi gibi konularda franchiselere destek sağlıyor. Ayrıca işletmenin kurulması sırasında da Tatlane’ye bağlı olan mimari ve inşaa ekibi aracılığıyla mağazanın kurulması için profesyonel destek veriliyor.

– Firma bayi sahiplerinden reklam katılım payı, gelirden pay gibi ücretler talep etmiyor.

İLETİŞİM

Adres: Nuri Pamir Cad. No:41/C Keçiören – Ankara

Telefon: +90 542 408 6682

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık