Su Bayiliği Veren Firmalar

Su Bayiliği Veren Firmalar

Karlı sektörler arasında yer alan su sektörüne giriş yapmayı planlıyorsanız, kendi planlamalarınızı yapmak yerine bir bayilik alabilirsiniz. Türkiye’de su bayiliği veren çok sayıda firma bulunuyor.

Türkiye’de su – damacana sektörü her yıl ciro artışı sağlayan nadide sektörler arasında yer alıyor. Su bayiliği almak düşündüğünüz kadar zor bir süreç değil ve su bayiliği almak için birkaç girişim başlatmanız dışında bir ek çalışmaya ihtiyacınız yok. Su bayilikleri birçok bayiliğe göre daha basit veriliyor ve genellikle şirketlerin çok ciddi sermaye talebi de yok.

Su bayiliği almak istiyorsanız Türkiye’deki önemli su şirketleri ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Belirli bir dükkan alanı belirledikten sonra şirketlerin farklı talepleriyle ile birlikte su bayiliği almanız mümkün. Su bayiliği veren firmalar listesinde tercih yapmak yerine tüm şirketlerden teklif almayı ihmal etmeyin. Bu en iyisini seçmek konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Özellikle bulunduğunuz şehir – bölgede halihazırda o şirketin bayiliği yoksa avantajlı olacaksınız.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

GÜR DOĞAL KAYNAK SUYU

Ankara merkezli Gür Doğal Kaynak Suyu, 10 bin liralık yatırım ile su bayiliği veriyor. Şu anda sadece damacana ve bardak su için destek sağlayan firma, franchise adaylarına birçok konuda destek sağlıyor. Ek bilgiler için; Gür Doğal Su Bayilik

ELMACIK SU

Elmacık Su bayiliği alarak karlı bir yatırım başlatabilirsiniz. Şirket bu konuda profesyonel destek sunmasının yanısıra özellikle sermaye konusunda da yardımcı oluyor. Ankara’da genel merkezi bulunan Elmacık Su, işletme merkezi olarak ise Atatürk Orman Çiftliği’ni (AOÇ) belirlemiş. Elmacık Su birçok su bayiliği veren firma gibi bu bayilik dışında su ürünleri satışına izin vermemektedir.

Elmacık Su İletişim: 444 4 26

AYTAÇ SU

1994 yılından itibaren önemli bir su şirketi olan Aytaç Su da bayilik vermektedir. Aytaç Su 19 lt. damacana bayiliği veren en iyi şirket arasında yer almasıyla da dikkat çekiyor. Diğer şirketlere göre daha fazla şart sunduğu belirtilen Aytaç Su’nun tam olarak bayilerden ne talep ettiği açıklanmıyor. Ancak şirket bayiliği almak için şartların çok sıkı tutulduğunu belirtelim.
Aytaç – Akyudum Su bayiliği hakkında tüm bilgiler için: Aytaç Su Bayiliği 

SAKA SU

Damacana bayilik konusunda iyi bir alternatif olarak değerlendirilmeli. Saka Su bayiliğini almak için bu sektörde deneyim sahibi kişilere ihtiyaç duyuluyor. 2014 yılından itibaren cam su satışına da başlayan Saka Su’nun bayilikleri bu aralar ciddi anlamda da çok popüler. Şirket Türkiye geneli bayilik veriyor.
Saka Su İletişim: 444 72 52

DANONE SU

Hayat Su’nun markalarından biri olan Danone Su da Türkiye geneli bayilik veriyor. Şirket 3 farklı istasyon ile bu konuda öncüler arasında bulunuyor. 40 yıla yakındır bu sektörde yer alan Danone Su’nun bayiliğini almak için geç kalmış olabileceğinizi ayrıca belirtelim. Danone Su’nun bayilik için istediği tüm talepleri telefon numarasından bilgi alarak öğrenebilirsiniz.

Danone – Hayat Su İletişim: 444 0 744

Ayrıca bu sektörün en iyileri arasında yer alan Erikli Su Bayiliği konusunda ek bilgiler için bağlantıya gidebilirsiniz.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık